Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új személyit csak az igényelhe...

Új személyit csak az igényelhet akinek lejárta régi?

Figyelt kérdés
Szeretném, hogy az újfajta legyen, de pont 5 hónapja csináltattam meg, arra van lehetőség, hogy csak úgy lecseréltessem? Nem baj az se ha így fizetni kell érte, de van erre lehetőség?

2016. jan. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,megmondod hogy elhagytad.
2016. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az is igényelhet akinek még nem járt le. :)

Vagyis nem biztos... De a híradóban ezt közölték, de ami ott elhangzik az nem mindig valóságos.

2016. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Indokold meg nekünk, miért akarod lecserélni!

Tudom, mindig van egy ilyen lecserélési hullám, mikor új személyit vezetnek be (nekem idáig az ötödik fajta van), de sosem értettem, hogy mire jó? Menő leszel, mert neked már az új van? Komolyan kérdezem.

2016. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem leszek menő mivel eleve nem szoktam a személyimet mutogatni random embereknek, viszont így nem lenne külön a lakcím kártyám meg a személyim, ezért akarok újat
2016. jan. 5. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem leszek menő mivel eleve nem szoktam a személyimet mutogatni random embereknek, viszont így nem lenne külön a lakcím kártyám meg a személyim, ezért akarok újat"


Azt mondták a híradóban, hogy csak a TB- és az adókártyát váltja ki, a lakcímkártyát nem.

2016. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!