Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Heelp! Büdös vagyok mit...

Heelp! Büdös vagyok mit csinaljak tobbi lent?

Figyelt kérdés

Holnap egy làny mellé kell uljek mert dogat irunk es nagyon büdös vagyok nem akarom hogy megérezze mert ahogy tudom nagyon pletykàs :D

Nem lehetne valahogy eltuntenti a szagot hiàba fürdök kis ido mulva megint erzem én szerintem a ruha ilyen budos vagy nem tudom . valAki segitsen lecci ja es nincs dezodorom meg semmi spray,stift. Hogy tuntessem el a szagot?



2016. jan. 6. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Le tudod írni milyen büdös? Izzadságszag, ételszag, füstszag, fingszag vagy más?

Ha izzadsz arra van dezodor. Ha esetleg a mosószer akkor közölheted szüleiddel hogy találjatok valami megoldást, holnapi alkalomra meg agyonfújod magad. Ha füstszag az lehet azért mert valami olyan dolog mellett mész el. Rólam sokáig azt hitték hogy dohányzok mert hazafelé egy gyárteleptől nem messze sétáltam.

Holnap mindenféleképp új ruhában menjél. Úgy értem ami ki van mosva, és figyelj oda hogy lehetőleg minél kevésbé izzadj bele (sajnos pont most van nagy havazás és a nagy téli kabátokban ezt pont nehéz).

Ha az izzadságszagod az és nagyon nem tudsz vele mit kezdeni vágd le a hónaljszőrödet. Sokat tud segíteni. Nem tartja vissza a szagot, de a szag állagát megváltoztatja.

Viszont jó támpont lenne ha esetleg leírnád milyen bűzről van szó ugyanis egy esetleges betegség vagy allergiás reakció is lehet amit kezelni kell.

2016. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A ruha sem mindegy milyen.


Nekem volt műszálas pólóm, olyan érzés volt mintha nejlon lenne rajtam, és abba szabályosan belebüdösödött az ember pár perc alatt.


Amúgy reggel tudsz venni stiftet.

2016. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!