Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor az utcán megyek, néha...

Amikor az utcán megyek, néha eljön mellettem egy-egy nő, akinek olyan igazi jó nőies illata van, amit még messziről is lehet érezni. Hogy csinálják?!

Figyelt kérdés
Én akárhogy fürdök (reggel és este IS, bőséges tusfürdővel) és minden nap tiszta ruhát veszek fel nincs jó illatom,sőt...néha -kimondom, bár szégyellem magam- büdös vagyok...főleg tesi után...semmi nem segít, se izzadásgátló, se hintőpor, semmi...hajat is mosok minden nap, fogat naponta kétszer, próbálok nagyon ápolt lenni de nem megy...SOS

2015. szept. 24. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg parfümöt érzel rajtuk. Nem hinném, hogy büdös vagy egyébként ha ezeket a higiéniás szabályokat betartod, amiket írtál.
2015. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

egyrészt 15 éves vagy, majd kinövöd az izzadásos korszakot, még bőven fejlődésben vagy

másrészt ne akarj ilyen fiatalon nőies lenni...

hajat mosni sem kéne mindennap, mert nem tesz jót fejbőrnek, csak rontod a helyzetet

azoknak a nőknek pedig valószínűleg azért van olyan jó illatuk, mert márkás parfümöt használnak

2015. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Minden nap edzek, ezért mosok hajat ennyiszer, és ha egy nap nem mosok akkor bezsírosodik és büdös lesz:(
2015. szept. 24. 19:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy jó parfüm használata a semlegesebb illatú izzadásgátló hónaljban használat mellett,akár naponta többször is, csodákra képes. De az se jó ha egy nő után kondenzcsík megy és szellőztetni kell utána szóval óvatosan,nem kell a fél üveget kilocsolni.
2015. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azért zsírosodik a hajat, mert mindennap mosod
2015. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha izzadásgátló stiftet is használsz mégis valóban büdi vagy (nem úgy, hogy a hónod aljába szaglászol és picit érzed) akkor lehet, hogy csak kamaszkori hormon változás miatti dolog, ha később is megmarad akkor vagy egyszerűen ilyen vagy, illetve -főleg anyagcsere betegségeknél- előfordulhat még ez a jelenség.

Vannak parfüm illatú testápolók. Ha mellette még használod a parfümöt is akkor erősítik egymás hatását. Ahogy írták: Nem feltétlen kell, hogy illatfelhőben ússzál.

Hajmosás: Minél többször mosol hajat annál inkább zsírosodik. Én a derékig érő hajammal 3 naponta kellett volna hogy hajat mossak. Kínszenvedés volt 10 napot várni, de meglett az eredménye: azóta is elég a heti 1 hajmosás két edzés mellett. Tudom, hogy kellemetlen, de próbáld ki a kétnaponkénti hajmosást. Már csak azért is, mert ha nem tudod megszárítani télen a hajad akkor megfáznak a hajhagymák és hullani fog... vagy mivel fiú vagy megteheted, hogy tüsire vagy akár kopaszra borotválod egyszer (persze ez utóbbi csak általános tanács, mivel nem ismerem a stílusod).

2015. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor zsírosodik ha kihagyok egy napot kihagyok...ha minden nap mosom nincs semmi baj
2015. szept. 24. 20:25
 8/15 Sunshinedoll ***** válasza:
41%
Sampon, parfüm, dezodor, testápoló tusfürdő, öblítő, akármi.
2015. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Lány vagyok:)

Heti 6 edzés és 2 meccs:)

2015. szept. 24. 20:28
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

legalább olvasd el, ha nekünk nem hiszel...

2015. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!