Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberrablás. Ti hogyan csináln...

Emberrablás. Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Kaptam egy érdekes kérdést tesómtól:ha kéne hogy rabolnék el valakit? Célszemélyünk legyen egy átlag férfi. Ti hogy viteleznétek ki?


Minnnél részletesebb válaszaitokat előre is Köszönöm!



2016. jan. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Valahogy úgy kellene, hogy önként üljön be a kocsimba, vagy jöjjön a lakasomra... (taxi, vagy hirdetés...) Vagy pedig először összebarátkozni vele, és utána már könnyű a kivitelezés. (pl. eljön nalunk es nem engedjuk haza, vagy egy közös programot szervezni és mashova vinni,ilyesmi.. )
2016. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gnoomage ***** válasza:
80%

Átlag férfi? Azért ez egy picit kevés... Mit dolgozik, sportol valamit? Valamikor eljár szórakozni vagy akárhova rendszeresen?


Ennyi erővel Orbán Vikiről is beszélhetnénk, akit picit nehezebb elrabolni, mint az utcán élő full részeg bácsit, aki 200 forintért bárhova elkísér...

2016. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 megfigyelés ,meg kell tudni a célszemély rendszeres cselekvéseit ,emberi kapcsolatait ,kik fogják keresni ,hova szokott járni legalább 2 héten keresztül...


2 ha több időnk van akkor megismerkedek vele pl megnézem viszi-e a kutyáját sétálni stb és akkor beszélek vele finoman kiderítem a félelmeit gyengéit ...,ha nincs erre idő közvetlenül a megfigyelés után elrabolom ,

legelőször kinézek egy helyet valahol messze az emberektől pl erdő vagy csepkőbarlang ,ha belvárosi vagyok egy hangszigetelt szemetesláda is megteszi ,igazából nem is az elhagyatottság a lényeg hanem hogy ne találják meg ,vagy ne engem gyanúsítsanak ,pl más házába viszem mondjuk akkor ez több munka..


ha meg van hova viszem ,akkor már csak azt kell eldönteni hogyan pl szerezek állatorvosi rendelőből morfiumot beadom neki ,és vagy csak szimplán össze barátkozok vele és leitatom ,vagy 1000-féle képen el lehet rabolni ,ha el raboltam már sínen vagyok 3 opcióm van váltságdíj el teszem láb alól ,vagy megtartom háziállatnak ... a célszemély emberek által megítélt értékétől függ

mindenesetre el kell törni egyik sípcsontját hogy ne szökjön el ,bár ez a szemetesládából elég nehéz lehet ,

ha ,ez is megvolt alapos munkát végeztünk 1hely szerzés 2 megfigyelés 3elrablás 4 további tennivalók

2016. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

eleresztesz egy kutyát pont ahol a férfi megy éppen, az meg elfut ugyebár.

Te meg kétségbeesetten ugye futsz mondjuk a kutya után olyan 3 perc mulva hogy jaj nem tetszett látni egy ilyen és egy ilyen kutyát? mondja hogy erre meg erre ment, na mindegy ez csak a figyelem elterelés, aztán ráugrasz hátulról, és az arcába nyomod a elkábítós kis ronygocskádat.

és mégmiellőtt bárki észrevenné, berakod a kocsidba, aztán uccuneki máész el

2016. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk ez az összeismerkedem vele dolog, kicsit rossz ötlet, ha elszökik, vagy ha elengeditek(látta az arcod). Vagy ha úgy döntesz, hogy mégis összeismerkedsz vele, de maszkban leszel, akkor is feltud ismerni simán a hangodról szóval, inkább ne.

Amúgy mi lenne a végkifejlet? Meghal vagy nem? Mert attól is függ az, hogy hogyan is kéne elrabolni.

2016. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!