Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha újra 22 évesek lennétek...

Ha újra 22 évesek lennétek mit csinálnátok az életetekben?

Figyelt kérdés
Mindig hallgatom, hogy "ha újra annyi lehetnék" szóval érdekelne ki mit nem hagyna ki, mit csinálnátok másképp, stb. Nem akarom 10-20 év múlva én is ezt mondogatni :)

2015. nov. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Arról fingom sincs te mit bánsz meg, de én semmit nem bántam meg, mert minden hibából tanultam valamit. És nem az lennék aki ma vagyok. De ha muszáj választani : Halott szeretteimmel többet beszélgettem volna... De így legalább az élőkre jobban oda figyelek, így hogy tudom ennél fontosabb nem igen van.
2015. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mást tanulnék. Amit választottam, annak semmi hasznát nem veszem, és semmi köze a jelenlegi munkámhoz.

És kihagynék pár szerelmi csalódást is :)

2015. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most 35 vagyok, ha újra 22 lennék, akkor nem innék annyit, mint régen. Most már szégyellem, amikor visszagondolok, hogy minden hétvégém az ivásról szólt, elszívtam a bulikban 2 doboz cigarettákat, néha azt sem tudtam, hol és kinél ébredtem fel, nagyon nagyon gáz volt és nagyon veszélyesen éltem. Fel sem fogtam, hogy minek teszem ki magam. Ez a korszak tartott 14-28 éves koromig, szerintem nagyon durván leromboltam az egészségem és ma sokszor rettegek, hogy mikor jön elő valami durva betegség ezek miatt.
2015. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

-Nőkre 1 mp-t se pazarolnék az életemből.

-Amilyen gyorsan csak lehet megtanulnék angolul és németül

-Okj egészségügyis okj helyett programozásra mennék

-kevesebbet adnék mások véleményére

2015. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én 22 éves vagyok. :) És igyekszem megváltoztatnia dolgokat, szóval azt hiszem, jól csinálom.
2015. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mást tanulnék, nem mennék férjhez,ahhoz, akihez mentem.Hinnék magamban, asszem, ennyi, röviden.
2015. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit tanulnátok ha újrakezdhetnétek a sulit? Most fogok mesterképzésre menni, szeretnék valóban hasznos szakot választani.
2015. dec. 3. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!