Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki adott többet az emberiségne...

Ki adott többet az emberiségnek Mozart vagy Einstein?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Einstein.
2016. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Roland G. ***** válasza:
77%

Attól függ,hogy ki milyen beállítottságú ember.

Mindketten sokat adtak,de a legtöbbet nem ők!

2016. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mozart szórakozást adott Einstein pedig olyan információkat amik konnyebbé teszik a mindennapjainkat ugyhogy válassz. De pl ha komolyzenerajongó vagy akkor Mozart. Teljesen mást adtak az embereknek. De szerintem Einsteintől hasznosabb dolgokra jutottunk.
2016. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kovács Lászó válasza:
Einstein dolgait előbb vagy utóbb mások is fölfedezték volna, még ha több tudós is kellett volna hozzá, és lassabban is történt volna. De Mozart csak egy volt, és nem lesz több, még születhet akárhány zeneszerző, nem tudnak soha még együttesen se annyit adni, mint Mozart adott egyedül. Aki ismeri Mozartot, az érti hogy miről beszélek.
2016. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ne keverjuk a szezont a fazonnal .
2016. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ne keverjuk a szezont a fazonnal"

Az enyémmel se! :-))

2016. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony attól függ ki milyen beállítottságú. Komolyzene rajongói nyilván Mozartot választják a tudomány megszállottjai pedig Einsteint. Jómagam mindkettőjüket tisztelem de ha választani kéne Einsteint, a fizika terén egészen újat mutató felfedéseiért. Meg maga Einstein egy elég hétköznapi fogalom, jó sok mindent elért pedig egy kő a neve ha belegondolunk :D Na de hülyeséget félretéve Mozart is kiemelkedő volt de volt mellette sok más nagyszerű zeneszerző is, mindenesetre tiszteletre méltó hogy milyen korán kezdte a zenélést. Ja és nem, Einstein nem bukott meg matekból :D
2016. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emberségben,szépségben ,Mozart. T
2016. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudományban Eintein
2016. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Mozart. Ő egy olyan személyiség volt aki maga volt a megtestesült zene. Ha az ember az ő zenéjét hallgatja úgy érzi, hogy valamiféle varázs keríti a hatalmába, és örökre, visszavonhatatlanul, beleszeret a zenébe és magába az emberbe is. A feljegyzések alapján, vidám és szókimondó igaz ember volt :D



Einstein-t tisztelem meg felnézek rá, de míg Mozart muzsikája mindenkinek szól, Einstein tudománya csak a reál agyú emberek lelkét érinti meg, és habár egy valódi zseni volt és minden bizonnyal az egyik legokosabb ember, az ő tudománya nem képes érzéseket, és szépséget létrehozni. Pl én 15 éves gyerek vagyok és hatalmas gyomorgörccsel írtam egy kettes dolgozatot fizikából Einstein kapcsán. Míg Mozartból több ötöst is kaptam.


ez nagyon szubjektív kérdés de az én válaszom az, hogy Mozart.

2016. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!