Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem háborít fel ez a...

Titeket nem háborít fel ez a mostanában terjedő ékezetek nélküli írásmód?

Figyelt kérdés
Az még érthető, hogy az sms-ben így írnak, mert az sms kezelő szoftver egy ő-t akár 4-5 karakternek is számol egyszerre, ami nem túl jó, ha az ember csak 100 karaktert írhat le egy sms-be. Viszont azt már nehezemre esik megérteni, hogy miért használják egyesek mindenhol ezt. Sokat látom a különböző internetes platformokon és én személy szerint a magyar nyelv meggyalázásának tartom, ha a kényszerűségen kívül is így ír valaki. Ráadásként nem is mindig érthető. Fokabel=fókabél, fokabel=főkábel, azért ez nem mindegy.

2016. jan. 14. 21:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20 Az írásodon tökéletesen látszik az inteligencia szinted (hiánya), amiből egyenesen, következik, hogy még ahhoz is éretlen vagy, hogy megértsed, mi a gond az ékezetek hiányával. Nemhogy elkezd használni.

Annyira ... (amit ránk írtál) vagy, hogy már okosnak hiszed magad. Veled vitázni, meg olyan lenne, mint egy galambbal sakkozni.

Az önzőséged, nagyképűséged is csak egy kis probléma. Az igazi probléma az az, hogy sokan vagytok.

De ne feledd, régen mindenki biztos volt benne, hogy a föld lapos. Attól még hogy sokan vagytok ilyenek, ez attól még zsákutca. De ezt is hiába magyaráznám neked.

2016. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Igy van. Inkabb ne is magyarazz semmit. Hadd maradjak a sotetsegben. De akkor mi ertelme a valaszodnak, amiben engem is fikaztal? Ugyan azt csinaltad mint en...
2016. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 johnny1951 válasza:
0%
Arra még nem gondoltál te idióta, hogy van aki angol billentyuzetet kell használjon, mondjuk Austráliából...?
2017. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
"Sokat látom a különböző internetes platformokon és én személy szerint a magyar nyelv meggyalázásának tartom, ha a KÉNYSZERŰSÉGEN KÍVÜL IS így ír valaki." Szövegértés 1-es, te "idióta".
2017. ápr. 7. 18:11
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#23 A mai világban sehol senkinek sem "kell" angol billentyűzetet használni. Még angol, vagy kínai platformon sem. Bármilyen nyelvű rendszeren, és környezetben, is lehet magyar ékezetekkel is írni. Rengeteg embernek elmondani sem tudom, hogy a telefonokra mi a neve, a magyar nyelvű billentyűzete, mert nem is érdekli, és nem is hajlandó használni. Egyszerű trehányságból. Így írtjuk ki a nyelvünket.

A hozzászólásodból meg átjön, az intelligenciád teljes hiánya. Az írásodon, hol van ékezet, hol nincs, átjön a trehányság is.

2017. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Szerintem roppant idegesítő

Komolyan akkora erőfeszítés 0.000000000056 másodperccel tovább nyomvatartani azt a betűt? Én érdekes mód képes vagyok rá, pedig hihetetlen lusta ember vagyok

2020. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!