Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 21 évesen a 14 évesek között...

21 évesen a 14 évesek között nappali tagozaton?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, nincs pénzem, nincs érettségim. Félárva vagyok, ha visszamennék nappalira, legalább árvaságit kapnék. De nem tudom jó ötlet -e. A tanárok szerint abban az évfolyamban van 19 éves ember is, és a kisebbek nem szólnak egy szót sem, de nem akarok céltábla lenni a nagyobbaknak, akik még így is kicsik hozzám képest, korban legalábbis. Mit tegyek?

2016. jan. 19. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Estin már nincs lehetőség érettségizni?

Én biztosan inkább azt választanám.

Hülyén érezném magam gyerekek között felnőttként.

2016. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nincs más választásod, vállald be. Több mint a semmi.
2016. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen iskolába akarsz menni, de egész biztosan nem 14 évesekkel lennél együtt, hanem 16ot betoltottekkel. Felnottkepzesre tudsz csak menni, ami ugyan nappali tagozat is lehet, de kizárólag 16 év felettieknek
2016. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 évesen már nem ülhetsz be közéjük. Pont ez a korhatár. Estire kell menned.
2016. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Ha legalább képben lennél. Ezt a korhatárt 25 évre emelték.

2016. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy látom, hogy a fiataloknak büdös a munka és nem az a probléma, hogy nincs. Szalag mellé még érettségi sem kell. Estin pedig tanulhatsz.
2016. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!