Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hanyadikba lett először...

Kinek hanyadikba lett először 2-es átlaga? (Miből? )

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy félévi vagy tanév végi átlag.

2016. jan. 19. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyelvtanból talán hatodikban évvégen(félélkor megbuktam)
2016. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De minden másból ötös, négyes voltam, szóval az nem kifogás arra, hogy ne tanulj, hogy más is hülye
2016. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak kémiából voltam kettes 10-ben, előtte se és utána se lettem kettes még, pedig azóta az egyetemen is túl vagyok.
2016. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11.ben voltam kettes matekból, akkor jöttem rá hogy humános vagyok inkább. Az volt az egyetlen kettese életemben, egyetemet nem számítva, mert ott volt jópár.
2016. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5.-ben, történelemből. Azt a tantárgyat valamiért mindig is gyűlöltem és sose voltam jobb belőle ._. Meg 7.-8.-ban lett földrajzunk is és a föci tanárunk szó szerint semmit nem tanitott föci órán...Bejött órára és elkezdett arról beszélni mondjuk, hogy venni akart a boltban valamit, megvette, majd másnap egy másik boltban látta, hogy ott vagy 100 ft-tal olcsóbb ugyanaz a márkájú cucc. Meg ilyesmik, szóval még minimálisan se kapcsolódtak a tananyaghoz meg úgy általánosságban a földrajzhoz se a dolgok, amikről beszélt, azt se tudtuk, mit kéne vennünk éppen, aztán következő órára minden féle előzetes bejelentés nélkül úgy jött be, hogy témazáró és látta, hogy senki se tud semmit, ezért megengedte, hogy az utolsó 10 percben kinyissa mindenki a tankönyvét és abból másoljuk ki ._. És igy nem bukott meg éppenséggel senki. Szóval nem csoda, hogy ebből 2-es voltam, kb az egész osztály ennyi volt, úgyhogy ez tényleg nem az én hibám :D 17L
2016. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem középiskolában volt olyan időszak, amikor a félévi és év végi átlagom összességében nem lépte át a hármast.


Pont pár hete akadt kezembe a régi bizonyítványom és el voltam képedve. Volt egy négyesem és egy ötösöm, a többi mind kettes. :D


A vicc az egészben viszont, hogy azóta lediplomáztam és mérnök lettem, szóval semmit nem jelent az ha valaki kettessel bukdácsol végig az általános, vagy középiskolán.


Ja és három idegen nyelven beszélek mindemellett.

2016. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, egészen nyolcadikig 3-as volt a legrosszabb jegyem, kilencedikben viszont már biztos, hogy volt kettes átlagom. Matek, földrajz, fizika, ezek amik nem mennek valami jól. Sajnos tavaly félévkor a biosz is kettes lett, pedig azt szeretem is.
2016. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tanultam sokat, sőt nagyon keveset, de sosem volt 2es átlagom.
2016. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

10. félév matek: 2, nyelvtan: 2 év vége: matek 2

11. fizika 2


Egyetemen első félév: 1,77 ösztöndíjindex :D

2016. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pont jókor kérdezed, idén franciából (11.), ma osztották ki a kettes dogámat amivel meglett az átlagnak is pont a kettes.K***a boldog voltam :D
2016. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!