Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megverjek egy csajt ha az...

Megverjek egy csajt ha az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Énis lány vagyok.

Még sosem bántottam senkit,nemis terveztem de mondjuk velem eddig mind jók voltak az emberek énis nagyon kedves vagyok mindenkivel és boldog vagyok ha tudok másokon segíteni!

Volt igen amikor bántottak de kivel nem fordult még elő,de mindig én kértem bocsánatot és hoztam helyre tehát teljesen pozitivan álltam mindenhogy hozzá ami valljuk be nem valami reális dolog mások szemébe.

Viszont amit ez a csaj művel velem ez elviselhetetlen.

Régen mondhatni jóban voltunk és mondta hogy nagyon jó barát vagyok hogy kiállok mellette meg minden,de nagyot csalódtam benne tényleg olyat tett amit senki nemtudna elviselni/eltűrni.

Mindenki egy rib*nak tartja bocsánat a kifejezésért és mindenki utálja nem csodálkozom egyébként,mindenki mondja hogy megkéne kapnia már ennek a csajnak amit érdemel mert szive sincs!

Nem ember!!

Nagyon finom csaj vagyok vékony meg minden nincsneke izmaim igy lehet ha mégis kiállnák ellene én kerülnék rossz helyzetbe,mivel itt az a "menő" hogy megtépik egymást a lányok ezért gondoltam énis visszaadhatnám neki azt a sok rosszat amit tőle kaptam!

Az az egy baj viszont hogy az osztálytársam is egyben tehát ha úgy döntök nekiugrok a csajnak akkor egész évben sőt tovább is kell néznem a pofáját.

Ő meg nem lesz olyan szerencsés hogy miatta fogok majd kiiratkozni.

Tehát igy nemtudom most mit tegyek,jár valami a suliba ha megtudják hogy volt problémám a csajjal? vagy az anyja feljelenthet?

Azt azért még hozzá tenném mielött még mondanátok hogy szarjam le meg a satöbbi..igy is volt..

Pár bántására ami elég durva volt meg cselekedete valahogy nehezen de elnéztem neki..annyi volt már hogy a több milliót már nemtudom csak úgy félretenni.


2016. jan. 19. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó politikus lennél. Semmi konkrétat nem mondtál majd fél oldalban indulatokkal hevítve.

PONTOSAN mit ártott neked?

2016. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lányok körében egymást megtépni nemes cselekedetnek számít, én is láttam ilyet sajnos és hidd el nem mulattam rajta, mert sajnáltam mindkettőt, hiszen eredetileg mindkettő olyan lány volt aki pl. nekem tetszett és ha normálisan viselkedtek volna, akkor akár komolyan udvaroltam is volna bármelyiknek. De, bárkit is fizikailag (vagy akár lelkileg is) bántalmazni bűncselekménynek minősül. Tehát ha úgy érzed ez a csaj szándékosan bántani akar Téged, akkor az jelezd az iskolában a tanároknak, az iskolapszichológusnak, esetleg a rendőrségen, ha tényleg annyira durva a helyzet. Neki sokkal megalázóbb lesz felnőttek előtt felelni a tetteiért, mintha megvernéd és a végén még Te kapnál ki. Attól meg nem félj, hogy bosszút fog állni, mert ha kiderül, hogy ennyire helytelenül viselkedik és ezért valami figyelmeztetésben részesül, akkor utána már nem fog merni nagyon ugrálni, hogy a lehetséges büntetéseket elkerülje.
2016. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!