Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a szociális izoláció?...

Mi az a szociális izoláció? Miből lehet észrevenni, ha valaki ilyenben volt gyerekkorában?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

szociális = társas

izoláció = elszigeteltség

2016. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen csondes emberekbol lesznek a tortenelem altal csak baltasgyilkosnak nevezett egyenek
2016. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig ilyen vagyok, sosem tudtam beilleszkedni ugyanazt érzem mint kiskoromban, hogy mindenki utál, mindenki ellenség aki bántani akar, és mivel érzik,hogy gyenge vagyok meg is teszik, főleg hogy nincs ki megvédene. Nem feltétlen baltás gyilkosok, lehetnek öngyilkosok is,mert nem bírják elviselni a fájdalmat amit a társadalom kirekesztésével folyamatos visszautasításával élnek meg.
2017. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel elszigelt ember nem lesz baltás gyilkos :/ akkor már döglött lenék mivel sok ilyen barátom meg vannak ilyen korszakaim ilyen kor csendes vagyok bámulok előre mivel nincs kedvem beszélgetni ilyen kor szoktak legtöbbet beszélni mivel jó "hallgatóság" vagyok valójában csak nem Figyelek 👀 "falat hozuk" maggam köré nem érdekel semmi érdektelennek gondolom az egészet és nem érdekel senki sem
2017. júl. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!