Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életem csak munkából és...

Az életem csak munkából és alvásból áll. Mit tegyek hogy ne legyek állandóan fáradt?

Figyelt kérdés

7-kor indulok dolgozni, 5 óra után érek haza, akkor eszek valamit, kicsit rendet rakok, kitakarítok, és már olyan fáradt vagyok, hogy semmihez sincs kedvem. Régen szerettem esténként olvasni, filmezni, vagy esetleg elmenni valahová, de most már nincs energiám ezekre. 8 körül már majd leragad a szemem, legkésőbb 9-kor már mindig ágyba vagyok. Így napi 8-9 órát alszok, mégis fáradtan ébredek reggel.

Mi lehet ennek az oka? Ti is tapasztaltátok már ezt? Hogy lehetnék kicsit energetikusabb?


24/N


2016. jan. 20. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egészségügyi problémám biztos nincs, nemrég voltam kivizsgálásom, és tökéletes lett a vérképem.
2016. jan. 20. 20:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a tüneteket leggyakrabban vitaminhiány vagy a testmozgás hiánya okozza. Jársz edzeni?
2016. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne rakj rendet és takaríts minden nap!
2016. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szedek vitamint, és minden hétvégén járok edzeni. Hétköznap sajnos túl fáradt vagyok ehhez is.
2016. jan. 20. 20:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nagytakarítok, csak elmosom magam után az edényeket, felsöpröm és felmosom a padlót. Ha ezeket nem csinálom meg, még haszontalanabbnak és lustábbnak érzem magam, hogy még erre se voltam képes egész este.
2016. jan. 20. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem "csak" lelkileg vagy kifáradva... Takarítás-pakolás közben is hallgathatsz akár zenét, vagy nézhetsz vicces videókat, Showder klub részeket. Heti 1x minimum beszélgess családtagoddal, barátoddal egy jót. Egyedül laksz? Valószínűleg egy normális társaság /ahol jól érzed magad, és szeretetben telik az idő/ jót tenne neked.
2016. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Max a mosogatásnak látom mindennapos értelmét. A söprögetés meg felmosás helyett csinálj valamit azok közül, amiket felsoroltál!
2016. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha munkahelyet/munkakört váltanál. Nekem egy kicsit úgy tűnik, hogy ki vagy égve.


Barátaid vannak? Mert időnként beülhetnétek valahova inni valamit és közben beszélgethettek. Vagy bármi más programot is lehet csinálni. pl koncertre, moziba menni.


Esetleg 2 hét szabit nem tudsz kivenni? Hátha segítene, ha kiszakadnál a mókuskerékből.

2016. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod "kiadni" másnak a teendőid egy részét? Ha a családtagom lennél én például szívesen elvégezném ezeket helyetted, ha látom milyen fáradt vagy.
2016. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!