Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mi legyek, ha...

Nem tudom, hogy mi legyek, ha nagy leszek. Semmilyen elkepzelesem sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Tölts ki pályaválasztási teszteket, itt az interneten is találsz.
2016. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát így hogy segítsünk, kiscsillag...?

Hány éves vagy? Milyen tantárgyak érdekelnek? Inkább matek-fizika-számolás-logika, vagy inkább a mesélős, magyaros dolgok? Vagy a nyelvek? Vagy a művészet? Külföld? Miben vagy jó? Inkább emberekkel érzed jól magad, vagy inkább magányosan?

2016. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lapozd végig a szakmákat és válaszd ki, amelyik közel áll hozzád. Nézd meg, hogy lakóhelyedhez képest hol tudod tanulni és persze milyen tantárgyakból legyél jó hozzá. Ha többet is sikerül választani, akkor döntsön az, hogy melyikkel tudsz legkönnyebben elhelyezkedni vagy normálisan keresni. (Persze ez sokat változhat évek alatt.)
2016. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tizedikes vagyok. Es ev vegem faktot kell valasztani.

Hogy miben vagyok jo? Hat nagyjabol mindenbol. Kituno vagyok. Eletemben egyszer volt harmasom, rosszabb jegy egyszer sem. Ha az eddigi negyeseim szamat ossze kellene adnom, akkor tiz ev alatt kb 20 db jonne ossze.

Mi erdekel? Vonzott a kemia, a matek. De annyira rameroszakoltak a vegyeszmernokseget, a gyogyszereszt, az orvost, hogy mar nem akarok.

Meg egy kicsit a pszichologia fele huzok.

De ugy olyan taantargy amit imadnek nincs.

2016. jan. 21. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Mattekal jók a lehetőségeid, pszichológiával viszont nehéz egyről a kettőre lépni.

Csak dacból ne mondj nemet egy szakra.

2016. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan az első diplomád, onnan már könnyen meglehet a második. Ha végképp nem tudod eldönteni, inkább válaszd azt, amit erőltetnek a tapasztaltabbak és utána még lehet bármi. Lehet, hogy meg sem bánom. Pszichológia? Olvasd otthon elalvás előtt. Többre nem érdemes, megélni belőle csak akkor lehet, ha eladod magad és jópofizol a közönségednek.
2016. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!