Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz az elképzelé...

Szerintetek rossz az elképzelésem a jövőmet illetően? 18L

Figyelt kérdés

Most vagyok azon a szinten,hogy el kellene döntsem hogy s mint legyen tovább, ám nem igazán tudom.

Sok mindent olvastam, és kialakult egy elképzelésem. Abban kéne segítség felnőttebb emberektől,hogy működne-e.

Szóval mindig is arra vágytam, hogy egy szép tiszta irodában dolgozzak, pár órát, aztán megyek haza nyugodtan és végzem a hobbijaim.


Nem vagyok egy éltanuló, a reál tantárgyak sosem mentek, csak ebből voltak rossz jegyeim. Magyarból és angolból néha jobb voltam, mint a szín 5ösök. A programokat is jól kezeltem, mindig gyorsan kész voltam a szövegszerkesztéssel, néha én mutattam a többieknek mit s hogyan.

Ebből gondoltam,hogy lehetnék talán titkárnő.

Gondolkoztam még a gyógytornászatin is, ám erről sem hallottam valami jókat, illetve pénzünk sem lenne 4-5 évig lakhatást és kaját biztosítani nekem ott,ahol van az egyetem.


Így a tervem most az, hogy érettségi után elvégzek egy kurzust, lesz papírom arról, hogy tudom kezelni a sz.gépes programokat, illetve leteszek egy angol nyelvvizsgát is. Mivel úgy tudom ezzel már felvesznek, és nincs külön olyan,hogy 'titkárnő szak'.

E mellett pedig, megtanulok fotózni, és alkalmi fotózásokat vállalnák- imádok fotózni.


Szerintetek ez így működne?


2016. jan. 14. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan mintha fel kéne téged ébreszteni csipkerózsika álmodból.


Titkárnő lehetsz de nem napi pár órában hanem reggeltől estig amiután haza mész és elfelejted az összes hobbidat.


Mivel manapság mindenki fényképészkedik ezért arra nem látok esélyt hogy ebből bármilyen bevételre is szert tegyél.

2016. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ismerősöm hobbi szinten 6e eurót szerzett két év alatt.

Külföldön is szerencsét próbálnék.

2016. jan. 14. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor irány külföld.


Mivel azt mondtad angolt tanulsz ezért nyilván anglia vagy amerika.

Utóbbihoz komoly ismeretség kell, anglia meg szerintem az egyik legpocsékabb hely a világon, de sokan szeretik valamiért.

Ha nem vagy finnyás a körülményeidre akkor megpróbálhatod.

2016. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát finnyás nem vagyok, szerintem ennél már csak jobb lehet, egy 170személyes faluban élek, állatokat tartunk , és mindent kétszer át kell gondolnunk,mielőtt megvehetünk valamit.
2016. jan. 14. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 a fotózás tud jól keresni de nem itthon:/
2016. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak irodai kisegítő vagyok(közcélú) 8 órában 50 ezer ft-ért 8-16:00 ig. OLyan nincs,hogy pár óráig :D Amúgy sokszor van pörgés,de vannak jó napok is amikor úgy lehet tenni venni,de lazán.Kollégám aki ügyintéző 130 ezret kap 8 órára,persze az is függ hol melózol van ahol kevesebb van ahol több a fizu,bár 150nél többet egy irodai dolgozó tuti nem keres.


Felnőttek világában 6-8-12 óra van. Bizony 8-12 órát éri meg dolgozni viszonylag. 4-6 órákkal nem keresel kb semmit.


Fotózás a hobbim,bele akartam vágni komolyabban,van fotós haverom,viszont nagyon bonyolult kell hozzá pár felszerelés és stb.

Vállalkozói nélkül nem merném csinálni (kb havi 50 ezer ft-ot kell fizetni érte)


A terved jó,hogy lerakod a titkárnős,ügyintézős bizbazt,angol nyelvvizsgát.


De 8-9-10 órát bizony irodába fogsz lenni.

2016. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én megpróbálnék a helyedben akkor megismerkedni egy pesti pasival és együtt megpróbálni valamit első lépésben.


Itt azért több lehetőség van mint egy faluban az óperenciás tengeren túl ahova útlevél kell

2016. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!