Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már olyat,...

Tapasztaltatok már olyat, hogy a többieket nézve, ők beleélik magukat dolgokba?

Figyelt kérdés

Pl. amikor veszekszenek, akkor nagyon szenvedélyesen tudnak beszélni, meg viselkedni.


Akár egy vita közben, amikor két ember egymásnak ellentmondót mond, és látni rajtuk, hogy szenvedélyesen, kitartóan mondják a magukért.


És, hogy olyat tapasztaltatok, hogy mindenki vagy legalább az emberek többségén ezt vettétek észre, hogy ők mindannyian valamibe beleélték magukat, ti meg nem?



2015. febr. 21. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Igen a suliban ha vannak ilyen szerepjátékos feladatok nagyon sok osztálytársam aki letudja vetni a gátlásit mások előtt és nem fél kinyilvánítani a véleményét nagyon jól beletudja élni magát a szerepekbe...velem ez nincs igy nagyon gátlásos vagyok és nem szeretem ha engem néznek...viszont ha valakivel vitázni kell, akkor van, hogy nagyon is beleélem magam és általában én győzök...ez mind csak attól függ mennyire érdekel téged a dolog :) szerintem :D
2015. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!