Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Testnevelés órán ez miért...

Testnevelés órán ez miért zavarja a többieket?

Figyelt kérdés
Játéknál (mondjuk kosárlabda, röplabda) csinál a tanár két csapatot, és ha valaki nem csinál semmit játék közbe, nem veszi ki a részét a játékból, nem segít a csapatának, akkor a csapat többi tagja elkezd kiabálni meg beszólogatni. De miért zavarja ez őket ennyire, miért nem sz*rják inkább le és nem dobják annak a labdát, aki nem akarja? Megéri ennyiért kiabálni meg felbosszantódni?
2015. nov. 19. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem provokatív kérdés akar ez lenni pusztán kíváncsi vagyok, miért nem sz*rják le azt aki nem akar játszani kiabálás helyett
2015. nov. 19. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert végre szerepelhetnek, irányíthatnak, dominálhatnak egy kicsit, mivel másban nem igen tünnek ki. Ha viszont jeles tanulókról beszélünk,akkor azt ugye mondanom sem kell, hogy sok köztük a könyökölős, másokat elnyomni szerető, alakoskodó diákocska. ( tisztelet a kivételnek, egyébként magam is az voltam, de megismertem a fent említett jellemvonásokkal bíró kitűnőket, akik aztán a szünetekben írták a házit a csendesebbekről másolva és kierőszakolták a jobb jegyeket is..na ők voltak ilyen agresszívek a tornaórákon.
2015. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pl azért mert akik kiveszik a részüket, azok általában szeretnek sportolni és az ilyen emberek nem bírják a "haszontalan" semmit nem csináló embereket. Én is ilyen haszontalan vagyok, dehát ez van :D nem lehet mindenki egyforma. Mondjuk engem nem hurrognak le..
2015. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
vagy mondjuk mert zavaró az, hogy van 10 ember a pályán, abból 6 csak áll és néz. Ezzel a másik 4 játékát is el lehet rontani. Az, hogy megéri-e, az más kérdés. Nyilván nem attól fogsz akarni játszani, hogy üvöltenek veled, de ember még nem halt bele abba, hogy játszott az osztálytársaival testnevelés órán.
2015. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, nálunk az osztály nagy része mindig focizott. Gimis koromban jó nagydarab voltam 190 centi és 110 kiló körül. A kapuban éreztem jól magam, de mindig a nagymenők akartak beállni akiknek semmihez sem volt kedve. És onnan kiabáltak, hogy vonszoljam a dagadt seggem a labda után, meg ne bénázzak. Meguntam, és véletlenül megfejelte a gyerek a térdem, megnézte, hogy nem-e koszos a cipőm talpa és még azt is leteszteltem, hogy hogyan bírja a hasa az erősen megküldött lapos bőrlabdát. Szegény hazament :(
2015. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is eez volt. Én utáltam a nagyhangú rossz magaviseletű és tanuló agresszív és öntelt lánykákkal játszani, mert úgy viselkedtek mint az állatok. Persze ők meg a barátnőik elronthatták megállhattak fontos pasi ügyeket megtárgyalni, de ha bárki más hibázott az nyomorodjon meg. És miattuk folyton röplabdázni kellett.

Ebből volt rohadtul elegem, ezért a csendesebbekkel külön elmentünk kosarazni, mikor engedélyt kaptunk rá a tanártól.

2015. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nálunk is ez van. De általában nálunk akik nem is nagyon csinálnak semmit, eleve nem akarnak játszani csak beállították őket.
2015. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!