Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? Komplex kifejtés lent.

Figyelt kérdés

Amiért nincsenek az alábbi pontokba szedtem:

. a középsulisok drogos ribik voltak (eggyel se beszéltem azóta sem)

. egyedül vagyok a szakon egyetemen (csodás érzékkel ki tudtam választani egy ilyet, pedig ha csak egyvalaki volna rajtam kívül, már jól ellenénk)

. intovertált vagyok (úgyhogy nem megy olyan könnyen idegenek leszólítása:D)

. nem vagyok egy topmodell (pajzsmnirigy alulműködésem van, ami miatt a levegőtől is hízok, a hajam kis gyöszös, és húsz éves létemre is pattanásos az arcom, nem használ az égvilágon semmi, de ez egy másik téma)

. nincs pénzem (ami talán a legnagyobb probléma, mert ha adódna is valami valakivel, nem tudok menni, hiszen nincs ingyen semmi, és ezt nem akarják megérteni. melóban meg a legtöbb helyre csini csaj kell, de ha az nem is, az órarend nem engedné, és az olyan érzés, mintha választanom kéne a tanulás és a munka, a tudás és a pénz, a hosszú távú tervek és a gyorsan elért sikerek közt)

Úgyhogy nem tudom mit tehetnék.:(

Egy barátnőm van középsuliból, de ő meg nagyon messze lakik, kb másfél havonta egyszer látom, akkor is a buli miatt jön föl.

Ha valaki tudja a megfejtést, köszönöm. Olyan fél élet ez így.



2015. ápr. 5. 00:46
 1/5 anonim válasza:
100%
Az a barátnő nem igazi barátnő ha csak bulizni megy oda ahol te laksz.Nincs pénzed,nem vagy topmodell....hmmm nos akinek ez számit,azzal jobb is ha nem barátkozol.Itt szerintem csak a hozzáállásodon kell változtatni.Legyél nyitottabb,ne azt várd,hogy a sült galamb a szádba repül hanem kezdeményezz beszélgetést.Hidd el tudom milyen nehéz,amikor középsuliba mentem nagyon be voltam parázva,de én mutatkoztam be mindenkinek először és ez mindenkinek tetszett mert látták,hogy barátságos vagyok. :)
2015. ápr. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdd velem a barátkozást, írj rám
2015. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Múltkor egy lánnyal közösen ettünk pizzát amit teljes egészében én fizettem pedig nem vagyok gazdag és csak ismerősök vagyunk.


Sztem könnyen találhatsz olyan hapit aki fizet Neked mindent :)


A barátkozás pedig már nehezebb kérdés :(

2015. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah és az ilyen diákmunkákkal pedig ne foglalkozz, azok a ,,szép lányok" akiket most alkalmaznak nem lesznek mindig szépek és diákok sem, utána meg majd nem lesz megélhetésük, mert manapság ez a diákmunka dolog elég lehúzós és igazságtalan rendszer. Ebből csak a ,,munkáltatók" gazdagszanak meg.


Te törődj az egyetemmel, hog jól elvégezd mert később így tudsz érvényesülni míg ezek a szépséges diák lányok már nem fognak. :)

2015. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Nem akarok olyan embert, aki fizet nekem mindent. (akinek nincs sok, a máséra is jobban vigyáz:D)

Suliban meg csak közös órákon vagyunk együtt, de az egy lecsó, egy arcot, nevet sem tudok, a szakórák vannak nekik közösen, klikkesedtek már, én az én szakommal meg egyedül tök jól elvagyok addig:D)

Munkával meg muszáj foglalkozni, nekem kellemetlen, hogyha valaki hív is, el kell utasítanom, mert nincs rá zsé.

Hozzáálláson meg nem tudok annyira változtatni, hogy szinte buszmegállóban szedjek össze haverokat, pedig most úgy érzem, kb ennyire van lehetőségem.

És írtam;)

2015. ápr. 10. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!