Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a kérdés a művészi beállíto...

Ez a kérdés a művészi beállítottságú, művészlélek emberekhez szól! Másokban is megvan ez az érzés?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy elképzelésed (akármilyen formában, lehet film, zene, festészet stb.), amit nagyon meg szeretnél valósítani, de idő és/vagy eszközök és pénz hiányában képtelen vagy, és ez annyira frusztrálttá tesz, hogy éjjel-nappal ezen gondolkodsz, és nem nyugszol addig, amíg meg nem valósítod, azonban erre a fent felsorolt okok miatt nincs lehetőséged. Én már kiskorom óta ebben szenvedek, a fejem gyakorlatilag felrobban az ötletektől, mégis valami mindig közbejön. Ezért az volna a kérdésem, hogy van-e itt rajtam kívül művészi beállítottságú ember, aki szintén így érez, és hogy hogyan lehet ezt a helyzetet elfogadni, és lemondani az álmainkról.
2016. jan. 23. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene lemondani az álmaidról?

Nincs valami alternatíva?

Én is gyerekkorom óta érzek valamit, kb 20 éves koromig nem tudtam megfogalmazni, ma viszont már tudom pontosan mi az, amit szeretnék.

Filmes beállítottságú vagyok, mivel rengeteg filmet nézek már kiskorom óta, így evidens volt, hogy filmnek kellene lennie, de ugyan így megjelentek az akadályok.

Kb alsó hangon is több száz millió forint kellene, hogy az a film úgy nézzen ki, ahogy én elképzelem, de akkor még nagyon keveset is mondtam.

Így hát maradt a könyv, mert az mindenkié, természetesen még így is nehéz lesz, hiszen sokat kell olvasni, írni ahhoz, hogy valóban jó legyen.

Viszont már közelebb kerültem hozzá és talán, ha egyszer megjelenik, akkor utána nem kiárt, hogy kapok egy jó ajánlatot és akkor film lesz belőle.

Persze ez már ilyen nagyon nagy álom, de sokaknak sikerült.

2016. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kisebb koromban engem is a film érdekelt, rengeteg ötletem volt (még most is van), de ugye nyilván ahhoz kellettek volna emberek, kellettek volna eszközök, nekem egyik sem volt meg, így maradtam a forgatókönyvírásnál és a paint/movie makeres animációs filmeknél. Kb. 5 éve elkezdett érdekelni a zenélés, ahhoz azonban drága hangszerek kellenek és stúdió, nekem egyik sincs, így maradt az FL Studio, dehát azt meg tudjuk, hogy milyen. :)
2016. jan. 23. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nyilvános helyeken kellene őket megjelentetni, valaki csak felfigyel rád.

Egyébként sokan otthon zenélnek, saját házi stúdióval, kb egy millából elég jól fel lehet szerelkezni, gyűjts rá.

Robert Rodriguez gyógyszerkísérletekben vett részt, hogy meglegyen a pénz a filmjére, ma meg hol van??:D

2016. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de már megtaláltam azt az utat, amivel a gyakorlati életben is helyt tudok állni és megis tudom valósítani álmaimat. Ebben sokat segített egy reális férfi...:)
2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

bár rég volt a kérdés, válaszolok :)


igen volt és van is! de nem adom fel továbbra is megteszek mindent és nem mondok le az álmaimról!

2018. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!