Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy olyan...

Éreztétek már úgy hogy olyan fájdalom van a lelketekben aminek nem ismeritek az okát és úgy érzitek hogy semmi sem szüntethetné meg, tölthetné ki?

Figyelt kérdés
Aztán persze általában elmúlik, de miközben tart úgy érzem soha nem lehet vége, mert bármi amit el tudok képzelni nem lenne elég hozzá.

2016. jan. 14. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Borderline vagy depresszió előszele.

Én azt ajánlom, hogy keress fel szakembert, pszichológust, pszichiátert. Ha még suliba jársz az iskolapszichológus biztosan segít. Bár még ártalmatlannak tűnik, de szerintem ez egyáltalán nem normális. Elég egy alkalom, hogy megfejtse, csak akkor nyugodhatsz meg.

2016. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túlreagálod, ketteske. Örülök neki, hogy ilyen arany életed van, hogy a mindennapi stresszt komoly pszichológiai betegsegnek hiszed.


Kérdező, én tisztában vagyok azzal, hogy miért szenvedek, mint állat és miért vagyok szarul, viszont semmit nem tudok tenni ellene. Ez talán még rosszabb is.

2016. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Pedig nagyon is reális tanács a pszichológus! Igazából már a megfogalmazáson is látszik hogy sokkal mélyebb dolognak érzi ezt a kérdező is, és látszólag nem tudja mi okozza vagy ha tudja sem képes egyedül felülkerekedni rajta.

Ha ez vigasztal kedves kérdező én is ilyen alkat vagyok, a párom is ilyesmi. Szóval azt hiszem ez embertípus függő a dolog, de ettől függetlenül mindenképp érdemes lenne egy pszichológussal beszélni erről (ingyenes TB alapon, kivéve a magán), én is járok pszichológushoz és nem azért mert "bolond" vagyok és nagyon sokat segít.

25/N

2016. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes TB alapon jársz? Hogyan lehet ezt elintézni?
2016. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármaska, ez nem mindennapi stressz okozta. Azt mondja általában elmúlik, de néha nem. Mi ez, ha nem komoly mentális probléma? Az embernek a minnapjaiban vannak problémái, stresszes, ingerült, stb. De azt még mindig nem depressziónak nevezik...
2016. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!