Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak csak kíváncsiság,...

Fiúk/Férfiak csak kíváncsiság, Ez igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 23. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lista fele közhely, olyan általános emberi viselkedések amiket a nők többsége amúgy is megtesz.
2016. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ápoltság: nagyon fontos!

szép haj: nagyon jó pont, de nekem átlagos haj is megfelel

igényes öltözködés: az igényes öltözködés nemtől függetlenül fontos. De az öltözködés nem annyira mérvadó nálam. persze legyen nőies.

dögös fehérneműk: természetesen tetszik a dolog, de egyáltalán nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Úgyis lekerül és egy meztelen női testnél nincs szebb :)

női táska: Egyáltalán nem érdekel.

apró gesztusok: Na, ezeket imádom :) De persze nem követelmény ez sem. De ismét plusz pont.

tipikus női szokások: Nem baj, ha nincsenek meg :D

2016. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt a listát nő írta és alapvetően nem férfi látásmódot tükröz.


1. Ápoltság... ??? Milyen baromság már ez?! Az ápoltságot nem imádjuk a nőn, hanem minimum elvárás, nem csak a nőkkel hanem magunkkal férfiakkal szemben is. Ápoltság alatt persze nem az ilyen meg olyan pakolásokat meg műkörmöket meg kencéket és balzsamokat kell érteni, hanem azt, hogy azért ne legyen a hölgy alapjáraton koszos, ne legyen a haja zsíros, ne álljon a körme alatt a kosz, ne legyen elhízva stb.


2. Haj... Itt annak kellene állni, hogy szép, ápolt HOSSZÚ HAJ! A rövid haj csak nagyon kevés nőnek áll jól, és szerintem a férfitársaim zömét a hosszú hozza lázba.


3. Öltözködés... Férfiként nem szempont, pontosabban így soha nem tudatosul! Egy szép és szexi nő melegítőben is szép és szexi, de azért az ember tudjon igényesen öltözni, ez férfiként is elvárás. Az viszont kifejezetten hátrány, amikor a nő vagyonokat költ ruhákra, és szinte azért kell nagyobb házba költözni, mert nincs elég hej a ruháknak.


4. Dögös fehérneműk... Ebben mi a nagy újdonság? Igen, szeretjük... de ezt minden hülye tudja.


5. Női táska... Szerintem minden férfi utálja azokat a külön kis zsebsíkra nyíló szarokat, amik negyed annyira nem praktikusok mint egy hátizsák, de mindig útban vannak, és mindig valahogy a mi kezünkben kötnek ki megőrzésre. Egyetlen pozitívum, hogy olyankor is ott vannak, amikor mi nem viszünk táskát, mondjuk egy bálon, és bele lehet rakni dolgokat, és ki lehet belőle vadászni a papírzsepit.


6. Apró gesztus... Semmitmondó hülyeség...


7. BAROMSÁG! Nem, nem szeretjük a tipikus női hülyeségeket.



Amit én hiányoltam: Magassarkú. A legszexibb dolog ami egy nőn lehet, nagyon nem praktikus, tönkre teszi a lábat, de alkalmanként iszonyatosan szexi tud lenni a magassarkúban billegő nők látványa.


Kedvesség: Manapság hiánycikk a nőkből, az átlag férfi szerintem nem cicababát akar, hanem az aranyos, kedves lányt a szomszédból, akivel jó beszélgetni, akinek elsírhatjuk örömünket bánatunkat, akiben bízhatunk, mert kedves, empatikus, türelmes és szeret minket. Na ez az ami hiányzik a nőkből pedig talán az egyik legnőiesebb tulajdonság.


Humor: Nagyon kevés nőnek van jó humora, de ha van, akkor azt imádjuk.


Főzés: Én férfiként is főzőcskézek néha, és egy nőtől is elvárom, nincs annál jobb dolog, mint amikor az ember a párja főztjét eheti, még akkor is ha az nem igazán sikerült jól.


Cica... itt nem a plázacicákra kell gondolni (sőt ők általában nem cicások), lehet egyszerű lány is, de az szerintem eszméletlen vadító, mikor a lány mozdulatai egy macskára emlékeztetnek, mert finomak, puhák, kecsesek, aranyosak...

2016. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, erről a listáról ordít, hogy egy nő állította össze. Iszonyat közhelyes és felszínes az egész.

22/F

2016. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, kölcsönkérek egy ásót valahonnan, és elásom magam a hó és a föld alá.

Ennyi elvárást, hallod... az életemet nem élhetem a magam kedve szerint, mert meg lesz szólva.

2016. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!