Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, csináltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, csináltatok már olyat, hogy egy nő miatt regisztráltatok Facebookra, pl hogy rá tudjatok keresni, esetleg így kideríteni kapcsolatban van-e?

Figyelt kérdés

Pasik, akiknek addig nem is volt FB-je sokáig, csináltatok már ilyet? Megismerkedtetek egy nővel aki tegyük fel rögtön szimpatikus lett, megtetszett nektek és mondjuk így szerettetek volna rákeresni, meglesni róla a neten képeket vagy csak azt is, hogy kapcsolatban van vagy sem? És aztán ha még több ideig sokszor találkoztatok (pl. munkahelyen dolgoztok, vagy suliban..) tehát többet beszélgettetek, megismertétek egymást valamennyire és pár hónap után be is jelöltétek ismerősnek?


Kérlek íjatok kort és nemet is. Előre is köszi. Nők is írhatnak ha velük történt ilyen fordított esetben :)



2015. szept. 13. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi nincs világon, mert mindegyiknek van/vagy volt FB-je, maximum kamureg-et csinálnak
2015. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

1.

Nekem nincs,úgyhogy de van :D


Nem...még.

De szerintem ha olyannal találkoznék,aki annyira érdekel,akkor meg is mondanám neki.

2015. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát jah, ha van is akkor ritka mit a fehér holló, mert ma már tényleg szinte mindenkinek van fb-je, pláne fiataloknak

velem olyan volt, hogy mikor úgymond újként egy munkatársamhoz kerültem, 1. nap mikor odakerültem próbáltam rákeresni FB-n (kíváncsi voltam), de nem találtam, 3. nap megint próbálkoztam, gondoltam lehet nem jól kerestem, nem eleget, és pont 2. nap (aznap is találkoztunk, beszélgettünk) regisztrált, azt még akkor kiírta a facebook a dátumot, biztos, hogy ő volt (persze ez utólag úgyis kiderült, mert olyan 4 hónapra rá fel is vett ismerősnek), be volt neki írva munkahely, város....valahogy furi volt, hogy ha addig tényleg nem volt neki fb-je, de nem tudtam azt hinni, hogy miattam, bizonyára csak pont úgy jött ki, csak számomra érdekes volt...ezért érdekelne már, hogy a férfiak mi mindenre képesek...amúgy elejétől kezdve volt olyan érzésem, hogy tetszhetek neki, az jött le a viselkedéséből, persze nem biztos, lehet, hogy félreértettem a jeleket, de nekem akkor barátom volt

2015. szept. 13. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ránéztem a fb-jára, de különösebben nem érdekel, nem számít sokat. A bejelölés is huszadrangú dolog, meg úgy általánosságban minden, ami az interneten történik.
2015. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Facebook-on nem mindig a valóság van kirakva, kiírva. Facebook adatlapból messzire menő következtetést levonni elég gyermeteg dolog.
2015. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lenne fb-om, vagy olyan közösségi médiát használna az illető, amin én nem vagyok fenn, akkor AZÉRT simán regisztrálnék, hogy tudjam vele tartani a kapcsolatot. Ha pl ő viberen szokott fent lenni mert az van a telóján és azon van neki fent minden ismerőse, simán regisztrálnék. Ha csak stalkolni akarok, csak van egy ismerősöm, akinek van fb-ja és azon lecsekkoljuk.
2015. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
őszintén mondom hogy én csaj miatt csináltam. igaz mi már ismerkedtünk, és ő mondta hogy csináljak.
2015. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!