Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb problémád?

Mi a legnagyobb problémád?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 16:53
 1/10 piriiiii ***** válasza:
Hogy nincs problémám. Úgy értem, nem látom, hogy volna értelme a dolgoknak. Így problémáim sincsenek. Nincsenek érzéseim. Kietlen és kongó ürességet érzek. Na azt igen.
2016. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy nincs pénzem.
2016. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az általános. Nyugatabbra több akad.
2016. jan. 27. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában a többi ember. De ők sem mindig.
2016. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
állandó munka, kevés fizetés, másodvállalkozás nem működése
2016. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Van egy krv@ nagy pattanás az államon és nem akar elmúlni. Eredetileg két pattanás volt, de valahogy összemutálódtak. Még két fehér bisz-basz is volt reggel. Gondolkodtam azon hogy kinyomom, de feszesebb mint Palvin Barbi segge. Annyit kenegettem ma, hogy szerintem akármelyik kenyér megirigyelné. Attól félek ha békén hagyom megtanul beszélni. Ha reggelre nem múlik el levágom, max. elvérzek.
2016. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pszichém
2016. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Clay Morrow ***** válasza:
30%
Az iskola. Lehet én vagyok gyenge, de ha nincsen sulim minden szép és jó. Ha pedig suliba kell járnom minden bajom van és mindenre érzékeny vagyok illetve stresszes.
2016. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Reménytelenül (?) beleszerettem valakibe, akinek majdnem hogy harcolnom kell a szeretetéért, pedig tudom, hogy nem helyes amit teszek/érzek, de nem tudok változtatni rajta.
2016. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy két ember nem tud teljesen eggyé válni.
2016. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!