Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért kell mindenre azt válaszo...

Mért kell mindenre azt válaszolni, hogy "ez a legnagyobb problémád"?

Figyelt kérdés

Tudom, most valaki ellövi a poént, hogy itt is ezt válaszolja. Köszönjük.


Szóval itt is sok kérdésnél látom ezt a választ, de ha valaki feldob egy témát, még nem jelenti, hogy ezen görcsöl, csak most épp eszébe jutott. De személyesen is, szerintem annyira bunkóság ezt válaszolni valakinek. Maximum akkor nem, ha valaki más dolgába üti az orrát, de ahogy megfigyeltem, ezt ilyen érdektelen emberek válaszolják, akik a világért nem gondolkodnának el valamin csak az érdekesség kedvéért, csak azon, ami szembe jön velük.


2015. júl. 19. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki csak kötekedni akar.

Van, akinek az fáj, hogy ő olyan egyszerű, mint a faék, és esélye sincs a mindennapi problémáin kívül máson gondolkodni, miután nincs meg hozzá a mentális képessége.

Na meg van, akinek az fáj, hogy míg ő teljesen befásult, megkeseredett, addig más nem.

De inkább az első a legjellemzőbb.

2015. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek szerint van, aki egyetért.
2015. júl. 19. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs jobb dolgod mint hülyeségeket kérdezgetni??


Egyébként szerintem olyan emberek írják akiknek szar az életük, és minden nap szar napjuk van

2015. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy még így is ellövi valaki a poént, csak hogy utána saját magát is beoltja, arra nem számítottam. De kösz a választ. :)
2015. júl. 19. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki így gondolja!

Csak azt szoktam mondani erre:

Tudod, nem ez a legnagyobb problémám, csak az akkora, hogy nem fogom ország-világgal megosztani. De azért, mert az ott van, nem jelenti, hogy más, apróbb problémákat nem kéne megoldani. Tudom mihez kell segítség, és mihez nem, ehhez épp kértem, bűn?

AZ ilyenek elmehetnek a....

2017. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek szerint nem csak én gondolom így. de egy olyan ember se válaszolt, aki másként gondolja, pedig érdekeltek volna érvek. Valószínűleg csak trollkodnak, mert nem nagyon jöttek megvédeni az igazukat.
2017. máj. 28. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!