Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Nők tényleg olyannal jön...

A Nők tényleg olyannal jön össze, van összefüggés?

Figyelt kérdés

sokszor láttam már meg tapasztaltam, de csak most gondolkoztam el igazán rajta,

miért van az, hogy a nők többsége olyannal jön össze akik irritálják őket ? szúrják a szemüket, a nagy közönségnek meg azt beadják hogy ő vele soha, meg leirják az illetőt, vagy pl valakit elküldenek, közbe meg alattomosoan azért mégis csak érdeklődik, játszik az illetővel, provokálja


2016. jan. 28. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak ugyanazt tudom mondani, mint eddig mindég: te nem látod, hogy mi zajlik a kapcsolatban, nem te élsz benne. Lehet, hogy csak azt látod, hogy bántja a pasi a csajt, de lehet, hogy félreértesz valamit. Az meg hogy valaki panaszkodik, hát istenem, mindenki szokott. Ezt csinálta, azt csinálta. Néha jól esik nekik kibeszélni, de nem olyan nagy cucc az, mint aminek hangzik.
2016. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Már megint ez a "nők többsége". Csak tudnám hol ez a többség mert én pl egy olyat sem ismerek aki akár szóba állna olyan pasival aki irritálja őt.
2016. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó, nem azt irtam hogy a Nők, mindennő.. hanem hogy nagy részük, de persze ettől függetlenül vannak kivételek. Én ugyanis ezt látom elég sokszor, és nem arra a tipikus kérdésre gondolok, hogy miért a b.nkó pasikkal jönnek össze. hanem hogy ez miért van igy hogy valamire aztmondja nem, de közbe mégis csinálja..
2016. jan. 28. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nincs ebben semmi furcsaság. hasonló az elérhetetlen / megkaphatatlan varázsához ... nálunk is a csajoknak persze azok a srácok kellenek, akik magasról tesznek rájuk, sőt kifejezetten bunkók velük, szivatják őket, mert ugye izgalmasabb esetleg megkapni őket. egy kedves fiú meghódításában mi az élvezet?
2016. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

74%, miért mit mondjunk?

Ha azt mondjuk, minden nő, az a baj, már a nők többsége is baj?

Inkább vedd meg a xanaxodat.


Ezek olyan nők általában, akiket már kihajítottak párszor, és nem képesek elfogadni, hogy két darab rongyot nem érnek.

De az egójuk még mindig az egekben, így nem kell nekik egy hapsi sem, ellenben a biokémia még működik, a luki várja a tömködést.

És aki a fene nagy egójukkal játszik, az már érdekes lehet.

2016. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak olyan nők, akiknek felkelti az érdeklődését ha valaki elkezdi piszkálni az önérzetüket, az egójukat, de én azt mondom, hogy ezekből túl hosszútávú kapcsolatok nem lesznek, mert aki az elején irritál, az később még jobban fog.

Feltéve ha nem ismerték félre egymást és nem derül ki, hogy valójában mégis összeillenek.

2016. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mariannmoo ***** válasza:
mi még az álltalános iskolában viselkedtünk igy,akit utálunk ,nyilván arra vagyunk rácuppanva. ha kicsit érettebb az ember, akkor már kimautatja az igezi érzéseit. a kiscsajoknak mindig a nagypofáju vagány csávó tetszik . de idővel ezeket komolytalannak fogják látni.azért provokálja mert azt akarja,hogy rá figyeljen. de ha idősebb lesz akkor már azt sem akarja ,hogy egy buszon figyeljenek
2016. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általánosítást érzek. Én ne jönnék össze olyannal aki irritál, vagy antipatikus.
2016. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hmm ez igaz 6,7, De azér felnőttek körébe is megvan ez a viselkedés.. jól hátbaszúrja, de azért hivogatja is
2016. jan. 28. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami hasonlóban vagyok. Együtt élünk. Benne találtam meg a legtöbb olyan tulajdonságot -külsőt-belsőt egyaránt- amit keresek egy férfiban. Ő hasonlóan van velem. Ugyanakkor vannak hiányosságaink. Olyanok, amikkel a másikat pillanatok alatt a végtelenségig fel tudjuk idegesíteni (amúgy ő másokkal hihetetlen nyugodt). Én ilyenkor néha kijelentem, hogy nem kellesz és tényleg úgy is érzem, hogy azt se bánnám, ha kimenne az ajtón. Max. sírnék 1-2 hetet, aztán ennyi. Valami mégis visszavonzza őt is, engem is. Nekem a szüleim állandóan veszekedtek. Az övék ritkán, de sok volt a feszültség a családban. Egyikünk se bírja, ha a másik tejbetök, ha mindenre rábólint, ha két pillanat alatt magunk alá gyűrjük. Értelmetlen legyőzni egy gyengét. Harcolunk magunkkal és egymással. Sok év után nemrég beszéltük meg, hogy ilyenek vagyunk: neki is, nekem is szükség van a feszültségre és kész. Azóta valahogy jobb.


Egyébként minden kapcsolat tesztek és játszmák sorozata. A férfi is teszteli a nőt, a nő meg még többször vagy legalábbis látványosabban a férfit. Egyébként meg a nők sokszor bizonytalanok is. Meg tudom-e tartani, tényleg én kellek-e neki, nem hagy-e ott az első cicababáért.. á, inkább én dobom.. és egyáltalán nem csak a semmit érő nők csinálják. Sokan vannak szépek és -egyébként más dolgokban - okosak akik ezt játsszák. Mert ez is egy játszma. Ugyanúgy mint a legtöbb viselkedésforma.

2016. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!