Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van összefüggés a negatív...

Van összefüggés a negatív tapasztalataim és a munkától való félelem között?

Figyelt kérdés

Ahányszor dolgoztam mindig olyanokat vágott fejemhez az apám, hogy "úgysem tudom ezt csinálni, én nem bírom a terhelést stb".


Meló közben meg olyanokat, hogy "legfeljebb holnaptól nem jössz, nehogy lássa a főnök, ahogy dolgozol, stb"


Én nem éreztem egyszer sem úgy, hogy rosszul dolgoztam volna, persze egyből nem ment minden feladat úgy, ahogy egy tapasztaltabb csinálta volna. Panasz nem volt rám soha, csak apám baszakodott mindig velem.


Úgy érzem egy nyomorék vagyok...


2015. febr. 1. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy van összefüggés..

A körülötted lévő emberek bebeszélik neked hogy milyen vagy, holott lehet hogy közöd sincs az általuk alkotott személyiséghez.

Én pl.félek az emberektől :'D mármint mindig elhalmoztak a negatìv emberek a beszólásokkal s most félek még az idegenek véleményétől is..ez van

2015. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a szemétláda teljesen tönkretette az eddigi életemet, nem tudom, hogy fogom tudni magam ebből kihúzni...évek óta próbálkozok....
2015. febr. 1. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, van összefüggés, már ha az ember gyerekkorától ezt kapja és ha éveken keresztül zajlik ez, akkor ezzel azonosul az ember és tudat alatt is elrontja vagy rosszul csinálja azt, amiről azt mondták, hogy nem fog sikerülni...

Sajnos, tapasztalatból beszélek.

Akik másokkal ilyeneket tesznek, lelkileg sérültek, akik energiát abból nyernek, hogy másokat aláznak, lenyomnak, úgy tűnik, csak ilyen módon tudják jól érezni magukat.

Szerintem - ha egyedül nem megy - szakember segítségével kell megszabadulni ezektől.

2015. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy tudnék az apám iránt érzett gyűlöletemből erőt meríteni? (nem csak a fent említett dolgok miatt gyűlölöm)
2015. febr. 1. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!