Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van összefüggés a 2 dolog között?

Van összefüggés a 2 dolog között?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a telet, kedvenc évszakom, de ha nincs tél akkor is nagyon szeretem a szomorkás, elborult időt a köd szintén nagy kedvencem az eső, a szürkeség. Azt is imádom amikor nyáron nagyon elborul és dörög, villámlik. A hótakaróval fedett téli tájat szeretem a legjobban azt az igazi időt ami akkor van amikor esik a hó. De nem is folytatom tovább mert regény tudnék írni.

Szóval amikor megszülettem azon a napon szinten esős, elborult idő volt. Anya mondta, hogy egészen 1 hétig tartott az esőzés, a szürkeség.

2 kérdésem lenne:

1. Mit gondoltok van összefüggés a 2 dolog között?

2. Mit gondoltok erről, hogy ennyire szeretem az ilyen időjárást, évszakot? Ez utal a személyiségemre szerintetek?

Köszönöm előre is! :)


2013. nov. 2. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. :) Szerintem pontosan azért szereted, mert anyud mesélte Neked, hogy akkor olyan volt az idő és szeretsz visszaemlékezni a gyerekkorodra, mikor még kicsi voltál. Mondjuk, nálam semmi se nincs így. :D Mikor én születtem , gyönyörű tavaszi idő volt, nyíltak a virágok, erre puff, allergiás vagyok a pollenre. :D Mikor elkezdődtek a fájásai, focit nézett, én meg nem szeretem a focit. :D
2013. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából, ha visszagondolok nem túl sokat beszélt az időjárásról anya, lehetséges, hogy említette régebben de nem nagy jelentősége volt számomra, mert elfelejtettem.

Azonban, elég ritka dolog ez, hogy valaki az ilyen időjárást szeresse mint a napocskát, vannak akik ilyen időbe kissé "depressziós hangulatba" kerülnek. Ezért elkezdtem gondolkodni, és megkérdeztem, anyát, hogy milyen idő is volt amikor születtem?! Elmondta, aztán jött nálam ez az összefüggéses dolog.

De lehet, hogy az van amit mondasz mert ugye tudat alatt az ember mindenre emlékszik és lehet nálam ez tudat alatt működik.

Vagy az is lehet, hogy ez csak egy észrevétel de nincs közük egymáshoz, nem tudom.

2013. nov. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!