Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10 évesen cigizni?! Na neeee...

10 évesen cigizni?! Na neeee emberek!

Figyelt kérdés
Van egy 5.-es srác. Nagyjából egy "jobb" gyereknek néz ki. (A mai fiataloknál az a jó ha nem engergiaitalozik stb. Na szóval az iskolánkba van egy 14 éves gyerek. Álítólag ő a nagymenő mert cigizik. Ennyi ezért ezért menő nem másért. A mai világban a menőség fogalma tisztára megváltozott. Na de mindegy. Ennek e gyereknek vannak haverjai (16-18 évesek)ezekkel szokott cigizni. Tegnap viszont megyek el a szokásos cigi hely elött, oszt mitt láttam? AZ AZ ÁLÍTOLAGOS 10 ÉVES GYEREK 18 ÉVESEK SZÍVTA A CIGIT!!! HÓLÉLUNK 10 ÉVES AZ CIGIZIK. 60 év mulva már a 8 évesek is cigizni fognak vagy mi a...??! De a gyereknek még normális hangja sincsen ilyen nyávogos éles hangja van mert olyan fiatal. Na szóval a véleményeteket kérném ez ügyben.

2016. jan. 28. 19:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18 évesekkel*
2016. jan. 28. 19:25
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja ez a 14 éves thug menő aztnemtudja hogy kézibe 3 lehet csak lépni a labdába. -.-
2016. jan. 28. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem menő gyerek. Ez az a retardált, aki a leginkább magabiztos is egyben, és így a többi retardált körülötte keres kényelmes közeget.


Ami a szokásos cigihelyen van, az a természetes kiválaszódás. Ma már a társadalom elítéli, hogyha lebsznánk a gyereket a Taigetoszról, ezért inkább cigit árulunk neki hogy magát lassan megölje.

2016. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Sose értem ezeket a "kérdéseket". Most kiírtad és mi lesz? Nem tudtad volna anyucinak elmondani? Vagy fb üzenőfalra kiírni? Amúgy igen vannak akik 10 évesen cigiznek...én is láttam már ilyet és nem rohantam ide kiírni.
2016. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő bajuk, nem az enyém. A legrosszabb halálfajta a tüdőrák, de ha nem is lesz tüdőrákja, fulladásban fog meghalni egyéb tüdőprobléma miatt. Nem egy kellemes dolog ha nehezen tud az ember levegőt venni, és állandóan rohan ki a lakásból mert fullad.
2016. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, régen is volt. Az egyik férfi rokonom 9 éves korától bagózott, és 85 évet élt. MÉgcsak nem is rák vitte el. Nem játszott az agyát a bagóval, abban a korban teljesen természetes volt, hogy egy dolgozó gyerek rágyújthatott. Nagyon korán munkába kellett állnia, nem volt apja.


Ma más világ van. Nyílván komoly lelki gondjai vannak a gyereknek, és a bagóban keres vígasztalást.

2016. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Múlt század elején ez normális volt.

Amúgy meg te is rohadtul primitív vagy, semmi közöd hozzá ha nem ate gyereked.

De olyan jó szörnyűlködni mi?

2016. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Indiában a gyerekek 8 évesen kezdenek dohányozni.Van egy fiú aki 2(!) évesen szokott rá a cigarettára.Ne kérdezzétek hogyan,de benne volt a tv -ben. Ha meg le akarja tenni a cigit akkor eszik pótcselekvésből,de akkor meg az a baj.


Én is láttam ilyet,az se valami jó hogy a fiatal 18 évesek is szívják nem hogy a 10 évesek. Sőt egyáltalán nem kéne szívni. Ettől semmi sem oldódik meg,csak a pénzed fogy és még lehet beteg is leszel.

És üzenem a többi dohányzó fiatalnak hogy nem lesztek attól kemények ha az élet nehézségeire hivatkozva szívjátok azt a szart. Lesz még nehéz az életetek, van olyan gyerek akit vernek a szülei, éhezik, vagy beteg, de mégsem dohányzik.

Nem leszel menő ha feldobod a Tumblira hogy épp valami beszűkült agyú 19 éves fiú ölében szívod a cigit.

Nem tudtok ésszerű okot mondani nekem amiért szivni akarnám.

Van aki a füst miatt szereti,van aki az íze miatt..szerintem egy rakás szar és az egészséged,családod is tönkre mehet a pia és a cigit miatt.

2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régen is így volt. Én is 10 évesen próbáltam ki, kábé 2x, 3x, aztán soha többet nem dohányoztam, mi van, ha ő is ezt tette? Mondjuk én is ezt gondolom, hogy most minek írtad ezt ide?
2016. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeged, árkád, 3-4 10 nél kiseeb kisfiú, fekete dunhillt szívta. Én is épp cigiztem és így néztek engem és mutogatták hogy cigiznek, :D. Viccesvót.
2016. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!