Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják eldönteni az...

Miért akarják eldönteni az emberek, kinek van joga élni, és kinek nincs?

Figyelt kérdés

Aki kicsit hátrábbról indul (beteg, nincs családja, vagy esetleg szegény), és kemény munka neki felküzdeni magát arra a szintre, ahonnan az átlagember már alapból indul, azt kiáltják életképtelennek, és olyanokat kívánnak neki, hogy dögöljön meg, és hasonlók, mert a társadalomnak ki kéne vetni magából a szemetet, nem hagyni a szemétnek, hogy normális életet éljen.

Itt az oldalon nagyon tapasztalni, de máshol is.


Mi az oka ennek?


2016. jan. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Akinek van pénze akár az út széléről, akár szalagmunkából, vagy irodából, arra nem mondom hogy minek él.

De reálisan nézve egy olyan embernek mi haszna van, aki jóformán csak a szemeit tudja forgatni, és 24 órában fekszik, annyiba kerülnek a gyógyszerei/kezelése amennyit én keresek 1 hónapban, akkor hol van ebben az igazság?

Én megértem hogy valakinek ilyen a gyereke, az nem is tudná elengedni inkább neki áldozza magát csak ápolva legyen stb.

2016. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a boldogtalan ember gondolkozik, és a gondolkodó ember nagy tömegben veszélyes. A nyugati társadalomnak az az alapja, hogy jólétet teremt, abba pedig agyatlan könnyen irányítható birkákat tenyészt, mert a globalista, liberalista, kapitalista világrendnek agyatlan birkákra van szüksége.


Egyébként olvasd el Huxley Szép új világát! Az a könyv remekül szemlélteti, hogy miért veszélyes egy ilyen rendszerben egy boldogtalan, tökéletlen ember.

2016. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Ezt én sem értem, meg azt sem, hogy ha nem veszik emberszámba a szegényeket munka terén, mi a bánatért veszik akkor emberszámba őket adózáskor?! Ha fizetni kell sz..rt se ér a munka, de ha adózni akkor már igen? Vicc ez az egész kormányosdi úgy ahogy van, játsszák itt a vezetőt meg veszekednek mintha muszáj volna, aztán sehol semmi, a bevétel az övék, az adósság a miénk. Ez a f..sza.
2016. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Ajh, ne már... már azt hittem, hogy egy kulturált, értelmes ember etikai eszmecserét szeretne itt folytatni, akár háborúkról, halálbüntetésről, állatkínzásról, önbíráskodásról... de már megint csak egy önsajnáltató fiatal lány, sőt, AZ az önsajnáltató fiatal lány.
2016. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!