Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célod az életben?

Mi a célod az életben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Még keresem
2016. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ezt igy nem lehet konkretizalni. Nyilvan mindenkinek az a celja, hogy boldog legyen, hogy elegedett es teljes eletet eljen. Ez az amit mindenki maskeppen el meg, mert mindenkinek mas az ertekrendje (van akinek a csalad van akinek a karrier szamit) Raadasul ahogy telik az ido es mi is valtozunk mindig mas lesz fontos az eletedben.

De hogy engem vagyunk az en celom jelenleg, hogy tul legyek az erettsegin (ja es a szalagavaton a keringobe ne bukjak fel a ruhamban :D) es felvegyenek oda ahova mennek. Amugy ami igy az eletben fontos nekem de nagyon azok a baratok, es hogy az emberek szeressenek :)

2016. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Önmegvalósitás
2016. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Bosszú a családomért...
2016. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
előző elötti vagyok, Életbe maradni foggal körömmel mint a DiCaprio a Vissatérő c. filmbe, nem lehetetlen :D
2016. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Megcsináljam azt a diplomát amit szeretnék, és dolgozhassal is vele. Elköltözni valami számomra egzotikus helyre, legszívesebben Oregon, Izland, Norvégia közül valamelyik. Szeretnék találni valakit akivel nagyon nagyon szeretjük egymást, legyenenek gyerekeink, legyen nagy kertünk, állatokkal, utazzunk sokat. Ez lenne az :)
2016. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Családot alapítani, és szeretetben felnevelni a gyerekeim. Később talán könyvet írni a saját fiatalkoromról. Bőven lenne mit.


21/F

2016. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg szeretném tanulni szeretni az embereket, mert akkor hasonlítanék arra az emberre, akit a legjobban csodálok.
2016. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!