Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen céljaid/célod vannak/va...

Milyen céljaid/célod vannak/van az életben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
minél több motor legyen a birtokomban
2012. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
REndszeres légzés, evés, nem meghalni túl hamar, nem is sokat szenvedni.
2012. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél több érző lénynek segíteni. :)
2012. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Céljaim:

- boldog párkapcsolatban élni (megtörtént, illetve folyamatban)

- stabil hátteret biztosítani a majdani családomnak mind lelkileg, mind anyagilag (folyamatban)

- engem érdeklő, nekem tetsző munkát végezni (megvalósításához vezető út kikövezése folyamatban)

- számomra értékesen eltölteni a szabadidőmet (ez folytonos)

- a majdani gyermekeimből embert faragni, megtanítani őket amire csak lehet (ez még a jövő zenéje)

- a körülöttem élőket (legyen az ember vagy állat) szeretném a lehetőségekhez képest boldognak, egészségesnek látni


Ezek nem konkrétumok, de mind nagyon fontos, és ha ezekért megteszek mindent, akkor azt mondom, hogy nem panaszkodhatom.

2012. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lediplomázni, munkát találni, és közben nem b@szni el minden emberi kapcsolatomat. Ezek mind csak ahhoz szükségesek, hogy létezni tudjak ebben az elb@szott világban, szívem szerint valami egészen mást csinálnék, amiről tudom, hogy az egész környezetem teljesen ledöbbentené, a családom megtagadna, a barátaim pedig egyszerűen hülyének néznének. Mégis minden nap bennem van, hogy mennyivel szívesebben csinálnám azt, akkor is, ha képtelen lennék megfelelni azoknak a szabályoknak.

Egyetlen ponton fut ssze a két egymással ellentétes oldalam: azért tanulok, azért keresek jól fizető állást egy jól menő szakirányon, hogy el tudjak utazni oda, ahol minden elkezdődött.

Nem kell értened, mennyi baromságot hordtam itt össze, én értem :)

2012. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy boldog legyek :D Ehhez pedig az eszköz: elérni a céljaimat, elégedett legyek, közben pedig ne haljak éhen. De szerintem minden ember boldog akar lenni, csak ezt másképp akarjuk elérni.
2012. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újságíróként dolgozni,családot alapítani.Ezek nélkül fejbe is lőhetném magam,annyira értelmetlen lenne az életem.
2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!