Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen oldalakat látogatsz...

Piriiiii kérdése:

Milyen oldalakat látogatsz előszeretettel az internet erdejében?

Figyelt kérdés
És úgy alapvetően miket szoktál csinálni, ha csatlakozol az éterhez? Hány éves vagy, milyen nemű?
2016. jan. 30. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1%
Mondjad már, kedves, ugyan mi közöd van hozzá? Gondolod, hogy leírom neked pontra pontosan, hogy hova megyek, mit csinálok, ki vagyok és hány éves, csak hogy te kedvedre gyűjtögethess adatokat?
2016. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ne írd le. :) Ki mondta, hogy kötelező? Az is megeshet, hogy 0 lesz a válaszok száma. Húzz innen.
2016. jan. 30. 08:40
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Első mondjad már meg nekünk hogy egy anoním oldalon miért nem lehet egy ilyen kérdésre válaszolni.
2016. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Á, hagyd, ha nem akarja, nekem mindegy.

Nem kell pontra pontosan leírni semmit, ezt nem is értem, honnan vette.

2016. jan. 30. 08:59
 5/15 anonim ***** válasza:

1.Femina.hu

2.Gyakori kérdések

3. Jópasik.hh

4. Sztárlexikon

5.Facebook

6.Múlt-kor

Meg még ami éppen érdekel, tudományos, történelmi, állatos oldalakat is szeretem.

18/L

2016. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha a napi standard érdekel akkor főként hírportálokat /politika, gazdaság, tudomány/ főzős-receptes oldalakat, klánháborút /online játék/ facebook. Ezeken kívül ami épp aktuálisan eszembe jut, kiváncsivá tesz, érdekel. Pl mostanában hónapok óta rendszeresen foglalkozok kereskedelmi és hadihajókkal és úgy általában a tengerészettel, az Egyesült Államokhoz kapcsolódó dolgokkal, hírekkel, érdekességekkel de előszeretettel kutatok mindenféle retró dolog után is: pl beugrik gyerekkoromból egy emlékfoszlány játékról, képregényről, filmről vagy bármiről amiről úgy alapból semmi egyéb információm sincs azon az aprócska emlékképen kívül, és addig kutatok, keresek még meg nem találom mi volt az :)
2016. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja f/28 vagyok
2016. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy oldal ami teljesen sötét. Semmi nincs rajta, csak feketeség. Havonta egyszer 1mp re felvillan rajta a fény! Ha sikerül elkapnod azt a pillanatot, és az akkor megjelenő enterre klikkelsz kapsz pézt. Ez fut 0-24 be. Meg most az egyszer a gyik, hogy leírjam. :D
2016. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
redtube.com,fidesz.hu
2016. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
#8-cas, ennek mi neve? Vagy vicc az egész?
2016. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!