Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hajléktalanok miért isznak...

A hajléktalanok miért isznak alkoholt?

Figyelt kérdés
Kannás bort gondolom azért, mert az a legolcsóbb. De vannak akik cigiznek is, miért?
2016. jan. 30. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert ugyanolyan emberek mint bárki más,csak otthonuk nincsen.

Cigizhet bárki meg ihat is bárki. Az italtól felejtenek az alkoholizmusba menekülnek.

2016. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert az alkoholnak stresszoldó hatása van. Én nem vagyok hajléktalan, de egy átdolgozott, átstresszelt munkanap után velem is előfordul, hogy legszívesebben a vonat elé vetném magam, annyira elegem van mindenből. Ekkor veszek valami piát, hazamegyek, iszok egy keveset, közben megnézek egy jó filmet vagy felrakok valami zenét, és szépen lenyugszom, olyan nyugis, "most már le se sz.....rom kivel mi van, mindenki bekaphatja a f....szomat" életérzés uralkodik el rajtam, nem mellékesen, jót alszok utána. Amíg ittas vagyok, addig se azon gondolkozok, hogy mennyi bajom van, mennyire gáz az életem.
2016. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az alkohol egy olyan drog (attól, hogy legális, még a kemény drogok közé tartozik, a nikotin nemkülönben), ami tompítja a tudatot, segít átmenetileg elfelejteni a mindennapi problémákat, és a téli hidegben felmelegít - pontosabban annak a tünetét váltja ki a szervezetben. Szegényeknek ez segíti a túlélést.
2016. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
mert függők ezért kerültek az utcára(tisztelet a kivételnek)mert csak azon jár az esszük hogy mikor ihatnak vagy cigizhetnek...
2016. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy mert melegen tart. Fűti a szervezetet.
2016. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!