Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is boldog lesz ha arra...

Más is boldog lesz ha arra gondol hogy ő egy senki?

Figyelt kérdés
Hogy senkit nem érdekelnek a problémáim, hogy mennyire komolytalan az életem, hogy nincs rahatasom a világra, és már 1000x voltak emberek előttem olyan helyzetekben mint én. Csak érezzétek át. Ti is boldogak vagytok?
2016. febr. 1. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, én ilyenkor a sarokba sírok
2016. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolj a sok-sok milliárd emberre akik szintén csak ennyit érnek.
2016. febr. 1. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Az én életemben elég sok ember van, aki törődik velem és azt éreztetik velem, hogy fontos vagyok, számít ami velem történik. Így sajnos nem tudom teljes közönnyel kezelni minden problémámat és kudarcomat, elég stresszes, hogy mások aggódnak értem és ezért kénytelen vagyok megpróbálni, amennyire lehet, sikeresen venni az élet akadályait. De ha éppen nem sikerül, én is szívesen oldom azzal a kudarcélményt, hogy elképzelem magam az univerzum azon jelentéktelen porszemének, ami valójában vagyok.
2016. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le van fosva.
2016. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, mindenki egy senki tulajdonképpen. Csak a hozzátartózóinknak meg a szeretteinknek vagyunk fontos jó esetben, amúgy mindenki egyedül van és ugyanugy semmitnem ér az élete.
2016. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Hát azért a kormánynak te is fontos vagy ne aggódj, adózni kell, áfát fizetni mindenért, te sem maradsz ki a buliból ne félj. ;)
2016. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!