Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem törődnek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törődnek az emberek azzal a másik emberrel aki szereti őket még ha csak egy kicsit is? Sose gondol bele senki mit okoz ezzel a másiknak. Nem?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint?
2015. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

általánosságban.

Velem még sose törődött senki se.

2015. dec. 2. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazán akkor szereti az ember a másikat, ha képes beleképzelni magát a másik helyzetébe, és sajátjának érzi a szenvedését.
2015. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én bele szoktam gondolni. De a szimpátiát, vonzalmat, szerelmet nem lehet erőltetni, tehát ha valaki nem érdekel, attól, hogy együttérzek vele, még nem fognak változni az érzéseim irányába. Sőt, inkább belegondolok, hogy ha mindezek ellenére törődnék az illetővel, akkor azzal hamis illúziókba ringatnám, ezért inkább kerülöm.
2015. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha hiteget és kinevet, igazad van. Ha azt várnád el, hogy igent mondjon csupa szánalomból, nincs.
2015. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán mert nem jól mutatják ki egymásnak az érzéseiket! Lehet, hogy a másik szereti az egyiket, de az egyik meg nem érzi, hogy szeretve lenne ...
2015. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem mindenki Terézanyu vagy Pál atya. Mert gonoszak és önzők vagyunk.
2015. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha meglévő párkapcsolatban érzed ezt, azt meg kell beszélni, miért van az, hogy egyik fél többet ad bele, mint a másik.


Viszont ha úgy van, hogy nem párkapcsolatról van szó, és az egyikük vonzódik a másikhoz, de ez nem kölcsönös, akkor én azt tapasztaltam, hogy sokkal jobb, ha távolságot tartunk, mert a közelség, közvetlenség, törődés miatt a vonzódó fél reménykedik. Ha meg nyíltan színt vallott, egyszerűen meg is lehet mondani, hogy nem lesz semmi, így tiszta, még akkor is, ha fáj.

2015. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen, hogy egy fiú belém szeretett, de én csak barátként gondoltam rá. meg is mondtam neki, hogy nem szeretem, nem is fogom. azt mondta oké, aztán ugyanúgy beszélgettünk. később megint próbálkozott, akkor mondtam hogy akkor most inkább ne beszéljünk egy ideig, mert ez így nem lesz jó. elég szar, amikor te nem vagy szerelmes a másikba, az meg csak erőlteti rád magát. ő miért nem gondolt rám, hogy nekem is rossz ez így, mert a barátom és nem akarom megbántani, de egyszerűen nem tudok szerelmes lenni belé?
2015. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!