Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden vágyam egy meglepetés...

Minden vágyam egy meglepetés szülinapi buli, de attól tartok, hogy senki nem gondol erre. Elég kellemetlen ezt a barátaim tudtára adni, nem?

Figyelt kérdés
18. Szülinapom lesz januárban, és amiota az eszemet tudom, egy meglepetes bulira vagytam. A barataimnak majdnem mindegyiknek tartottak, de szerintem nekem nem fognak, mintha en nem lennek olyan fontos nekik. Eleg onzetlennek tartom magam, masok boldogsaga az elso nekem, es szeretnem ha a zon a napon en lennek a kozeppontban. De ezt nem adhatom egikuk tudtara sem, mert az meg olyan ciki, hogy arrol kezdek beszelni, hogy meglepi bulit szeretnek. Torodjek bele enbe az egeszbe? Sosem mentem el baratokkal bulizni csak a sajat szulinap miatt, de szeretnem ha iden ok akarnanak belem unnepelni..

2013. nov. 28. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ha valakit megkérsz rá, akkor az már nem lesz igazi meglepetés buli.

Szerintem van esély rá, hogy téged is meglepnek, hiszen írtad, hogy majdnem mindegyik barátodnak tartottak meglepetés bulit.

Azért gondolom, hogy ez valahogy ki is derülhet előre. Pl. szülinapod alkalmából meghívod a barátaidat. És a reakciókból csak látod, hogy készülnek-e valamire vagy nem. De gondolom akkor is együtt buliztok, ünnepeltek, ha nem meglepetés buli lesz, nem? És végül is ez a lényeg.

2013. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 T.Heni válasza:
Ha tényleg erre vágysz és régóta akkor biztos említetted már jóval a szülinapod előtt is...az barátaid biztos észben tartják :)
2013. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!