Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki vendégségben véletle...

Ha valaki vendégségben véletlenül elfingja magát véletlenül, például egy nevetési helyzetben kicsusszan, illik észrevenni? Voltatok hasonlóan kínos szituációban?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is megtörténni, hogy a lány haza viszi a fiúját bemutatás céljából a szüleihez. Kínálják a srácot, aki feszélyezett helyzetében, amikor az asztalról elveszi a kínált ételt, egy nagyot fingik.

2016. febr. 4. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Inkább ez jöjjön ki mint a háziorvos.
2016. febr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
35%
1x egy lány szexpartneremmel voltam és elfingotta magát :D Láttam rajta hogy nagyon zavarba jött, de úgy csináltam mint ha nem vettem volna észre :) Pedig legszívesebben a pofájába nevettem volna :D
2016. febr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Annyira furcsa, hogy ez még mindig tabunak számít. Gátlás nélkül beszélünk a szexről, de a szellentést továbbra is úgy kezeljük, mintha az ördögtől való lenne.

Ha társaságban ilyen előfurdul, nem illik észrevenni vagy szóvá tenni, mert megalázó helyzetbe hozza az illetőt, intelligens embernek pedig ez nem célja.

2016. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Azért az sem normális ha valaki nem tudja tartani.
2016. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na és? Mi történt? Azért mert meghallották? Más ugyanezt teszi tudatosan, csak hangtalanul.


Voltam már ilyen helyzetben és azt mondták: Egészségedre!

2016. ápr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen viszonyban vagyunk a társasággal. Van, ahol az sem gáz, ha hangosan nevetnek és viccelődnek. De máshol meg nem illik észrevenni, meg megalázni az embert, fintorogni, főleg ha annyira nem ismerik. Senki nem direkt szellent ilyenkor (van, amikor nem lehet visszatartani, ha pl. vki tüsszent is közben).
2016. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Előfordult.
2018. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!