Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltékennyé akar tenni vagy...

Féltékennyé akar tenni vagy ezzel most mi is a célja? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác.. Nem járunk nincs is tervben egyszerűen csak elhülyülünk egymással és kedveljük egymást ezt már mindketten beláttuk. Sokszor van arról szól, hogy mi lenne ha találkoznánk stb.. Egyszer szóba is került akkor megpróbáltam megszervezni, de végül lemondtam, mert családi programja volt (karácsony tájékán) utána megpróbálkoztam ezzel még egyszer, mert már elegem volt abból, hogy mindig csak beszélünk róla és közben azt se tudjam mit kezdjek az egésszel.. Akkor az volt, hogy oké még meglátjuk.. Az sem jött össze mert nem látta amit kérdeztem tőle és mikor megnézte már késő volt, de még az nap elkezdett féltékenykedni az egyik haveromra, hogy miket beszélek vele.. És mikor közöltem vele hogy a haverom mindenkivel ilyen én meg már megszoktam őt akkor az volt a válasz hogy a haverom nem érdekli.. Majd így közölte, hogy nem tudja mi ez köztünk amit teszek hozzá én se tudok de ezt így lezártuk azzal, hogy ő gondolkodik de ha közben lesz valaki akkor nyugodtan mennyek.. Utána úgy beszélgettünk mint addig.., de emelett mindig azt hallgatom, hogy ide megy oda megy csajokkal találkozni.. Most pedig egyik beszélgetés közben feljött az, hogy elmegy egy csajhoz akit még nem ismer csak ő is felhozta a tali témát.. (a csajnak van egy barátja a barátjával van jóban) Miért is fontosabb az, hogy találkozzon egy olyan csajjal akiről nem is tud semmit mint, hogy rám időt szakítson azaz, hogy velem 2/0 sikerült eddig a tali még is mindig azt hallgatom milyen jó lenne ha ott lennék vagy ezt csak azért csinálja, hogy féltékennyé tegyen? :'D... de most komolyan már nem értek semmit.

2016. febr. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én csak azért kommentáltam, hogy nehogy ne jöjjön semmi válasz a kérdésedre. És most biztos szomorú vagy és dühös, amiért megörültél, hogy valaki kommentelt, erre csak jött egy én, egy ilyen kommenttel, aminek semmi hasznát nem veszed. Bocsi! :( :D :/
2016. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem is feltekennye akar tenni, pont azert, mert latta, hogy az egyik haveroddal milyen jol elvagy es azt szeretne, hogy te is lasd, hogy mas csajokkal talalkozik.
2016. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Elkepzelheto, hogy csak flortol veled, es mivel ezt elvezi, nem akar, vagy nem mer tovabblepni. Allitsd kesz tenyek ele, hozd fel a talalkozast, ha nem jon ossze, akkor hagyd ennyiben a dolgot vele...
2016. febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh. Köszönöm a válaszokat :D Első még neked is ><
2016. febr. 6. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!