Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb haverom nem akar élni, nem jön sehova bulizni, nem jár kikapcsolódni, nem él társadalmi életet, nem jár sehova, mert szerinte megszólják? Lent részletesebben, mert ez így nem kerek.

Figyelt kérdés
Sztem rossz kategóriban van a kérdés, de nem volt jobb...szóval nem jön sehova, mert az a mániája, h mit fognak róla szólni (átlagos külsejü 19\F)...nem jön bulizni, nem jön sehova, csak otthon tunyul...A múltkor vártunk vkit, leültünk az egyik bár teraszára...elment 2 ember, ránknézet...a haverom le akart képni, mert: "megmondják, h ülünk itt, mint vmi 2 alkoholista"...vagy...nem jön kondizni (pedig nem ártana neki), mert megszólják, h milyen sovány és kiröhögik...nem csajözik, mert *sablonszöveg*..."egy ilyen csaj, meg én, ááá, soha nem állna velem szóba"...de még az alacsonyabb kategóriáknál sem próbálkozik...már megvádoltam, h szociális fóbiája van (ami lehet igaz is, mert kicsi korában a szülei soha nem dicsérték meg a jó dolgokért, csak leb@szták, ha rosszat csinált...ő egyébként falusi)...aztán volt olyan is, h mentünk vhová vonattal, de lekéstük a vonatot...mondom, menjünk busszal, majd meglátjuk mi lesz...erre ő:nem, én visszafordulok, már úgysem fog sikerülni, úgysincs értelme, már eleve rosszul kezdődött...Ááá, nem lesz semmi...aztán nagynehezen rávettem, h jöjjön, és minden sikerült terv nélkül is...hogyan tudnám egy kicsit bátorítani(azon kívül,h jó példát mutatok), életvidámabbá tenni...bocsánat...élővé változtatni...?Mit tehetek?A legjobb haverom...segíteni szeretnék...már a múltkor azt számoltattam vele, h mennyi mindenben jobb, mint a többi ember...sok dolog van...látja, h a legtöbb dologban igazam van, de ennek ellenére sem próbál belevágni az új dolgokba...sőt...semmibe...mit tegyek?
2010. máj. 3. 00:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

öcsém, úgyanez van az egyik legjobb haverommal is, sehova nem akar jönni bulizni, de ha jön, akkor is kocsival mindig.


mindent megpróbáltunk, nem sikerült, de áh nem értem...


20F

2010. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ja...ja...kocsival...aztán meg "véletlenül" haza kell mennie meg stb...ismerős az érzés
2010. máj. 3. 00:09
 3/25 A kérdező kommentje:

am még annyi...h az első kudarcnál feladja(feladná, csak nem hagyom neki)...

És igen...a múltkor azzal vettem rá, h menjünk futni, h lementem náluk, hívtam, nem jött...letoltam a gatyámat és ott ugráltam a szobájában, míg azt nem mondta, h ok, jön....semmi más nem segített...szégyenlős nem vok, meg amúgy sem volt rám kíváncsi :)))))) ez komoly.....

2010. máj. 3. 00:13
 4/25 anonim válasza:
40%
Először próbáld meg befogadó közösségbe vinni kis csoportra gondolok ahol tudod h pozitív tapasztalatai lesznek. Ha már kialakult körülötte egy kis csoport akkor ezekkel a biztos pontokkal talán könnyebb lesz kimozgatni a várából. Mindenesetre erőltetéssel nem fog menni igyekezz csak motiválni.
2010. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Hasonló stílusú srác voltam. Te semmit nem tudsz érte tenni, majd ha Ő úgy dönt, akkor változtat... :)
2010. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
te mi hatására döntöttél úgy?
2010. máj. 3. 00:27
 7/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2010. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jah...azt hittem, h már megváltoztál kicsit...ő régebben még ilyenebb volt...
2010. máj. 3. 00:42
 9/25 A kérdező kommentje:
am még mindíg nem kaptam ötleteket... :((((
2010. máj. 3. 00:54
 10/25 anonim ***** válasza:

Ezt hívják Negatív Lelki Beállítottságnak.

Sztem sürgősen kezdjen el olvasni önfejlesztő irodalmat:Agykontroll,A Titok,meg hasonló könyvek.Ebben tudok segíteni nagyon jók hidd el,teljesen kicserélnek.

2010. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!