Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megneztem egy filmet, azota...

Megneztem egy filmet, azota szo szerint a fuggoje lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy eve nezgem meg egy filmet, es penteken ujra, azota rakattantam, barhol vagyok csak a benne levo zene, kepek, szavak vannak a fejemben. Bizonyos jelenetek elojonnek, minimum naponta megnezem. A szerelmes par nok felenek kepzelem lassan magam. Sokszor kenyszeressen par szep jelenetre gondolok es csak ez az egy film foglalkoztat. Ez normalis? Mit tegyek?
2016. febr. 4. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategoriaba akartam, nem tudom miert kerult ide.
2016. febr. 4. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, jeleztük, hogy rakják át .
2016. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:

"Jeleztük"

Cöh...


Amúgy melyik film az?

2016. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tumblr-ön már kerested? :D


Egyébként normális persze, én sorozatokkal vagyok így néha. Majd "lenyugszol" idővel, amikor már kevéssé fogsz függeni tőle. :)

2016. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Távol Afrikátol:)

Hat remelem, mert mar kicsit zavar ez:D amugy szeretem a filmet, de nem akarok benne elni"

2016. febr. 4. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah, én is így vagyok a Cowboy Beboppal, minden avatarom, háttérképem, csengőhangom stb. abból van mióta végignéztem tavaly. Nekem nem igazán múlt el, már lassan 1 éve végignézem havi rendszerességgel. :D
2016. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!