Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Figyelem- és szeretethiánnyal...

Figyelem- és szeretethiánnyal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

mivel szerintem ez nem csak rajtam áll, de rossz érzés, így jó lenn valahogy elnyomni.

17/l



2016. febr. 5. 23:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Semmit.


A szeretethiányos lányok rendszerint tartózkodóak, így nehéz elnyerni a bizalmukat (már próbáltam...), időt pazarolni felesleges rájuk.


Emögött szerintem túlzott egoizmus van amúgy, szóval próbálj meg hétköznapi, normális ember módjára viselkedni, akkor majd bírni fognak.

2016. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok egoista, sőt...

inkább nem merek másokhoz szólni..

de ha valaki közeledni próbál felém, akkor nyitott vagyok.

2016. febr. 5. 23:52
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Talán nem mutatják ki, de biztosan szeretnek. Legalábbis aki a környezetemben van, nem mindig muattom ki, de ettől tisztelem és szeretem. Talán a Te esetedben is így van. A szüleid, néhány közelebbi barátod/barátnőd jobban szeret, mint gondolnád, csak nem hiszed el és nem is gondolnád. (Talán jobb is ez a fajta, mint a másik, akik a közösségi oldalakon imádják egymást és szerelmesként becégzetik egymást)
2016. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

@Kérdező


Minden szeretethiányos lány ezt mondaná. Szóval ezzel nem mondtál újat. Vedd észre magad. Egoista, sőt talán bunkó is vagy, ezért nem bírnak.


Hidd el, jól ismerem a "szeretehiányos" lányokat, mondom, volt már dolgom ilyennel.

2016. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

már megbocsáss, de ne általánosíts ennyire.

azzal tisztában vagyok, hogy egyáltalán nem vagyok bunkó.

én inkább elesett szerencsétlennek mondanám magam, akit el lehet nyomni...emiatt utálom magam.


amúgy környezetemben szerintem csak a családom és a barátom szeret, de ők se mutatják ki túlzottan..sőt

2016. febr. 5. 23:59
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Az elesett, szerencsétlen csajok rendszerint bunkók, szóval nem általánosítok. Már abból adódóan, hogy amilyen rossz a kedved emiatt, gyanakodva tekintesz az érdeklődőkre.


Egyébként a kezdőket meg tudod etetni ezzel a "szeretethiányos" szöveggel, de akiknek volt már dolga ilyen nőkkel, az jól tudják, hogy nem egyszerű eset.

2016. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
az biztos hogy nem vagyok egyszerű eset, de bunkó sem.
2016. febr. 6. 00:12
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

@Kérdező


Szerinted melyik nő vallaná be, hogy bunkó? Na jól, létezik egy pár, de alapból nem sok sem akarja ezt a címkét magára aggasztani.


Ha nem vagy könnyű eset, az már alapból feltételezi a bunkóságot. Nekem azt ne mondja már senki sem, hogy egy olyan nő, aki lelki problémákkal küzd a szeretethiány miatt, plusz még nem is könnyű eset, az közvetlenül viszonyulna egy kezdeményezőhöz. Talán magad sem veszed észre, de bunkó vagy az emberekkel, na persze ez nem verbálisan, hanem inkább nonverbálisan nyilvánul meg, ami kisugárzik rajtad.


Más lehetőség nincs. Egy 17 éves lány - főleg ha jól néz ki - kizárt, hogy szeretethiánnyal küzdjön. Inkább az lenne a normális, ha körbevennének az emberek. Nem teszik, nos, vajon miért? Mert ők a bunkók? Ugyan már...


Változz meg, legyél normális ember. Akkor majd szeretni fognak.

2016. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Mi van 54%-os barátom, savanyú a szőlő?
2016. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

"Figyelem- és szeretethiánnyal mit lehet kezdeni?"


Kezdj el szeretni Te!

2016. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!