Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Régen nem volt...

Mitől van ez? Régen nem volt ilyen.

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy régebben én szinte tökéletes tanuló voltam. Alsóba színötös felsőbe voltak rontásaim de kicsit rádolgoztam akkor az se volt probléma.

Most viszont... régen is pontosan ennyire nem érdekelt és ugyanennyit foglalkoztam a tanulással mégis régen tökély volt minden, most meg kettes... és ezért szüleim ordítanak velem, és ki vannak akadva hogy 2es vagyok matekból de én már nem tudom mit csináljak mert milliomodik elmagyarázásra se értem meg az anyagot és rosszat írok belőle.

Pedig nincsenek rossz képességeim mondom általánosba versenyeket nyertem meg. Mi történt??

17 vagyok



2015. febr. 23. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán nehezebb lett a tananyag?


Áltiba erős 3-as voltam matekból,középsuliba rohadt szar tanárom volt és egy kukkot nem értettem.Osztálytársaim magyarázták el szünetbe,de még úgy magas volt.A lényeg mindig épphogy kettes voltam.

Érettségin meg is buktam matekból,de szóbelin max pontra átmentem.


Örülök,hogy vége. Maga volt a szenvedés a gimiben.

2015. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az emberek szellemi képességei és az intelligenciája nem egyenletesen fejlődik gyerekkorban. Vannak, akik 6 évesen zseninek számítanak a korosztályukban, mert egy 12 éves képességeivel rendelkeznek, majd 12 éves koráig nem fejlődnek semmit, esetleg megmaradnak azon a szinten. Ha jól emlékszem, akkor erről a mensa oldalán olvastam.
2015. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ez az időszak az,mikor a szexualitás is eltereli a figyelmet,vagy nem kajálsz rendszeresen,nekem legalábbis ez volt az oka,így utólag visszatekintve.
2015. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát magán vélemény de szerintem az az oka hogy eleve úgy mentél gimibe hogy neked nem kell tanulni és a lecke fölött görnyedni mert te eddig tökéletesen megéltél azzal a minimálissal amit csináltál. CSAKHOGY: A gimi nem általános és ha jó jegyeket akarsz akkor tenni kell érte nevezetesen tanulni! Ezt pedig jó lett volna mondjuk kilencedikben kezdeni és nem most ráébredni hogy gondok vannak. A gimiben meg kell tanulni tanulni4 Még annak is akinek eddig nem volt szükség rá. Persze lehet hogy színötös már így sem leszel mert ugye mindenki romlik ilyenkor egy keveset. Ja és mivel kicsit későn ébredtél fel lehet hogy már lemaradtál így az alapok hiányában elég nehezen fogod megérteni amit magyaráznak, és milliomodszorra is csak az üresség marad.
2015. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy azelőtt nulla tanulással értem volna el amit elértem és azt se mondtam hogy most nulla tanulás után van ez.
2015. márc. 1. 18:56
 6/6 anonim válasza:
Én sem mondtam hogy nulla tanulással jutottál idáig, nyilván tanultál de te azt írtad eddig sem érdekelt jobban és nem foglalkoztál vele többet. De a gimiben többet kell tanulni akárhogy is nézzük és akármilyen okos vagy! Nem kioktatni akarlak mondtam hogy ez az én véleményem. És csak hogy tudd én is a te helyzetedben vagyok, sokat romlottam most a gimiben, de felébredtem (már amennyire) és jobbak a jegyeim. Beletörődtem hogy ugyanolyanok már nem lesznek de ehhez is többet kell tanulni mint amennyit egy jobb jegyért tanultam általánosban. Ha másban akarod keresni a hibát csináld mert nekem nem fáj, és lehet hogy nincs is igazam. De úgy néz ki nem érted mit akarok mondani mert neked az jön le hogy szerintem nem tanulsz. Nincs kedvem itt magyarázkodni, csak segíteni akartam de bocs ha te sértések vetted.
2015. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!