Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szuleim teljesen el vannak...

A szuleim teljesen el vannak borzadva a raszta hajtol. Valamivel meg kene oket gyoznom hogy ez nem is olyan szornyu. Tippek otletek hogy mivel tudom a legjobban meggyozni oket?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Na nee!

Mintha ezt a kérdést én írtam volna.:)

Hasonló helyzetben vagyok, mint Te.


Nyilván, ha eleve nem tetszik nekik a kinézete, akkor azzal nem tudsz mit csinálni, mert ez relatív.

Próbáld meggyőzni őket azzal, hogy ugyanúgy lehet mosni, mint a normál hajat, valamint egy csomó embernek tetszik, mert ízléses és egyedi. Többféle módon lehet viselni, például leengedve, felkötve, kontyba, hátra dobva, hajpánttal....

Amúgy pedig nem lehetetlen szétszedni sem, csak nem mindenki ért hozzá.

Sok sikert!!

2016. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ez ízlés kérdése.Például nekem sem tetszik mert alapon az ugrik be hogy felmosórongyfejű, viszont semmi közöm hozzá...neked meg lehet az Én hajviseletem nem tetszene.Meg lehetne mindenkinek tanulni a toleranciát.Így látom.


A Te fejed, ha neked ez tetszik akkor a szüleidnek ezt tiszteletben kéne tartania amennyiben Te tiszteletben tartid az Ő "nézeteiket".


Kulcsszó: Tolerancia.

2016. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meggyőzni nem fogod őket, hogy ez jó - nekem tetszik másokon a rasztahaj, ha rendben van tartva, de a saját gyerekemet én is megpróbáltam lebeszélni róla. Suliban, egyetemi vizsgán, állásinterjún hátrányt jelenthet, hosszútávon a hajhagymáknak sem tesz jót, derékig érő tincseknek már elég komoly súlyuk van. Persze megcsináltatta, én meg belenyugodtam. Amúgy piszok jól áll neki.:-)
2016. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezt a tolerancia dolgot mindenképp fel fogom vetni elottuk :)
2016. febr. 7. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod?

Nekik akarsz rasztát csináltatni?

2016. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan magamnak,es nem is az a kerdes hogy nem engedik ez mit csinaljak hogy engedjek mert igyis-ugyis megcsinalom de nemszeretnem ha teljesen elszörnyednenek tole :
2016. febr. 8. 11:19
 7/8 anonim válasza:
csinltasd meg titokban, és ne engedd levgni :D
2016. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2016. márc. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!