Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van vagy volt már valakinek...

Van vagy volt már valakinek raszta haja?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor írjatok véleményt is.

Én is elgondolkodtam, hogy megcsináltatom. Mennyire teszi tönkre a hajat, és hogyan lehet tőle megszabadulni?



2015. nov. 11. 17:34
 1/4 anonim válasza:
meg szabadulni csak úgy lehet tőle hogy az egész hajad le nyírod
2015. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem igaz! évek után is ki lehet fésülni, csak lassú. Nem roncsolja nagyon, szóval lehet élni vele kibontás után is. https://www.youtube.com/watch?v=ywx5_S4ps8M
2015. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jó tudni. Nekem egy ismerősömnek volt raszta haja és le nyírta a haját akkor mondta hogy csak így lehet meg szabadulni tőle ezért írtam azt én is szerettem volna de mivel mondta hogy ha meg unom és meg akarok szabadulni az egészet le kell nyírnom
2015. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor ő is rosszul tudta:D Igazából ha megunta lehet nem akar vele napokat eltölteni amíg kibontja, szóval jobban jár a nyírással:D
2015. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!