Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Engednéd a párodat az exéhez...

Engednéd a párodat az exéhez költözni?

Figyelt kérdés

Mondjuk megszűnik a jelenlegi albitok és te ugyan találsz magadnak szállást,de a párod nem mehet oda. Az exe viszont jelzi,hogy bármeddig lakhat nála.


Szállodára nincs pénz,mert elvinné a következő lakás kaucióját. Más lakást nem tudtok kibérelni,mert az,ahová költöznétek 1 hónap múlva ürül ki és ennyi időre itt senki nem ad ki lakást,de még szobát sem. SÜRGŐS!!!!



2016. febr. 10. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ez bizalom kérdése is, mennyire bízol meg a párodban. De én inkább nem engedném.
2016. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán igencsak bízom a páromban, igaz, exe sincs, de ilyet nem. Nem az, hogy nem engedném, mert felnőtt ember, oda megy, ahova akar, de sehogysem tartom jónak. Ha csak az ex opció, akkor nincs opció, ennyi.

(Mivel nekem nagy a fantáziám s már sokat tapasztaltam, el tudom képzelni, hogy egyeseknél ez működhet, de hogy én nem vagyok ilyen rugalmas, az biztos.)

2016. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"és te ugyan találsz magadnak szállást,de a párod nem mehet oda"


Akkor én sem találtam magamnak szállást, mert ha együtt vagyok valakivel, akkor együtt is költözünk.

vagy ha a párom visszamenne/költözne az exéhez, akkor az a kapcsolat olyan is, lapát.

2016. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam, hogy 1 hónap, utána OK lesz... Nos, én első körben égen-földön keresnék valamit, haver, munkába járás szülőktől 70 km-ről (a párommmal mindketten megjátszottuk már ezt, ő évekig, én csak hónapokig, de napi 4 óra volt az utazás), bármi. Max. a legvégső esetben szánnám rá magam, amennyiben különösen jók a körülmények, megbízható még az ex is, nemhogy az ember párja.
2016. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És akkor milyen opció van még????


Rokonok innen 100+ km.-re. A helyi albérlet ritka,ráadásul kiröhögtek az 1 hónappal. A környék egyetlen hotelje drága nekünk,a szomszéd város gimijének kolesza ránk csapta a telefont. :(

2016. febr. 10. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha az exe olyan önzetlen, akkor engedje meg mindkettőnknek az ottlakást arra az egy hónapra. Vagy pedig jön velem oda, ahova én megyek. Egyébként meg nagy szerencsével ugyan, de akár Facen, akár máshol hirdetve lehet olcsó szobát kivenni 1 hónapra is, nyilván nem ingyen, de olcsóbb, mint egy szálloda.
2016. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Facen, akár máshol hirdetve lehet "


Lefutott kör.

2016. febr. 10. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:

És a környék egyetlen hoteljével nem tudnátok üzletet kötni?

Februárban talán nem tobzódnak a vendégek, s a szállodásnak is jól jöhetne egyhavi stabil, biztos bevétel.

Némi alkuval talán összejöhetne... Nekik nem kellene naponta ágyneműt cserélni, takarítani, stb.

2016. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Roland G. ***** válasza:
Én biztosan nem engedném,de ha annyira rendes,akkor te miért nem mehetsz oda?Úgysem a szexről szól a dolog,hanem a segítségről.Vagy mégsem?
2016. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!