Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leüvöltöttek a Tescoban az...

Leüvöltöttek a Tescoban az eladók. Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

a ruhás részlegen nézegettem.(nem is volt más a kosaramban-kézi kosár).

mondom a csajnak a pultnál,hogy mennyit viszek be az öltözőbe. bólintott.

mikor jöttem ki az öltözőből, ott állt egy másik eladó. és elkezdett minősíthetetlen stíusban kiabálni velem, hogy hogy mertem bevinni a kosarat az öltözőbe?

nem értettem,hogy ezzel mégis mi a gond. nem mondta a másik eladó, hogy nem lehet bevinni. +nem láttam semmi táblát kirakva.

tényleg úgy ordított velem, mint más a kutyával.

szerintetek jogos volt?

utólag rájöttem, amikor a barátom mondta, hogy vannak akik beviszik az öltözőbe a kaját, és ott ingyen megreggeliznek.

de ez nem az én dolgom. semmi ilyesmit nem csináltam..azért vittem be a kosarat, mert abban voltak a ruhák.. meg eszembe sem jutott kint hagyni az öltözők előtt.tényleg én vagyok a hülye?


2016. febr. 11. 08:46
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Igen.
2016. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván meg lehetett volna kulturáltabb hangon is mondani, hogy tilos kosarat bevinni.

Nézzetek hülyének, de nekem sem jutott volna eszembe, hogy nem lehet bevinni kosarat, ha nincs kiírva sehova, azt meg pláne nem, hogy ennek az az oka, hogy a sok idióta ott zabál ingyen.

2016. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

igen 2#.. ráadásul máskor ruhaboltban szoktam vásárolni, ott meg alap,hogy beviszed a kosarat.

tényleg fogalmam sem volt, miért nem lehet bevinni a Tescoban, amíg a párom fel nem világosított róla.

2016. febr. 11. 09:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben elkértem voltam a "kedves" eladó nevét utána pedig a vásárlók könyvét
2016. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az eladónak az a dolga, hogy szóljon, ha nem viheted be a kosarat, és figyelje, hogy 5 kiflivel mentél be, és egy sincs a kosárban, mikor kijössz. Az is a dolga, hogy ha fél órája hallani a vidám csámcsogást a fülkéből, akkor szóljon a biztonságiaknak, és nézzék vissza, mit vittél be, mit hozol ki. Ez alapján lehet vádaskodni.


Az nem jogos, hogy az eladó kiabál. Soha, semmilyen formában.

Nyugodtan tegyél panaszt, akár ma is bemehetsz, elkérheted a vásárlók könyvét, beszélhetsz az üzletvezetővel. Személyleírás alapján, vagy felvételeket visszanézve kideríthetik, ki nem alkalmas eladónak.

Nyugodtan megmondhatod azt is, hogy úgy megszégyenített, hogy tegnap örültél, ha kijutottál minél hamarabb, ezért jöttél vissza a mai napon.


Az sem jogos, ha bizonyíték nélkül megvádol azzal, hogy loptál/ettél. Nem tippelgetni kell.

2016. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos. Ha attól tartanak, hogy ott reggelizik a vásárló, akkor ne áruljanak próbálni való ruhát és helyben fogyasztható élelmiszert egy boltban.

Én se gondoltam volna ilyenre és én is bevittem volna a kosarat.

És egy ilyen affér után azonnal kérem a vásárlók könyvét, megyek a főnökhöz, de még a helyi napilap szerkesztőségét vagy a Blikket is megkeresem, hogy kellő antireklámot csináljak a boltnak.

Bízzunk benne, hogy mással is így viselkedik, majd gyűlnek a panaszok ellene és hamar kirúgják onnan.

2016. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

igazából ez csak feltételezés a barátom részéről,hogy ezért nem lehet bevinni a kosarat. amúgy fogalmam sincs, lehet más oka is van.

igen tényleg rosszul éreztem magam, mintha valami bűnöző lennék, úgy bántak velem. de utólag már okos az ember.

2016. febr. 11. 09:45
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem jogos, mert akkor ki kellene írni az öltöző elé, hogy kosarat bevinni tilos, vagy ilyesmi. Alapból meg tök evidens, hogy ha egyszerre több ruhát akarsz felpróbálni, azt nem az öledbe fogod bevinni, hanem kosárban. Én ilyen áruházban még sosem próbáltam ruhát, de egyéb ruházati boltokban sokat, és nem egyesével rohangászok be vetkőzni, öltözni, hanem beviszek több méretet, több fajtát. Ahhoz meg kell a kosár. Ráadásul így az ember sokkal jobban tud vigyázni a még meg nem vásárolt ruhára, mintha kézben vinné be.

Nekem az a véleményem, hogy némelyik eladó nem tudja a pontos szabályokat, szóval én odamentem volna a vevőszolgálathoz és megkérdeztem volna, hogy jogos volt-e az eljárás.

2016. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a hülye, mert eltűrted a hangnemet!


Nem vagy köteles fejből vágni a 300 oldalas tesco biztonsági agymenést, viszont a méltó bánásmód jár!


Minimum beírtam vola a panaszkönyvbe!

2016. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Szal minimum, panaszkönyv, vezérigazgató, vagy akárki a helyi gizda és seggkinyalatás premier plánba, jó mélyen gyomorig!


Korán reggel nincs is ennél jobb!!

2016. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!