Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar, amikor...

Titeket nem zavar, amikor valahol az utcán /boltban letegeznek a marketingesek és megpróbálnak rátok sózni valamit? Nekem a Tescoban megkérdezték, hogy van nálam clubkártya, majd elhívtak kb 50 méterre és leültettek, hogy vmi Bankosszart rámsózzanak.

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
De, zavar. De már jó ideje egy hangos nemmel le is zárom a bármiféle kérés, kérdést.
2015. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
minek hagyod magad? gondolom senki sem tartott fegyvert a fejedhez, hogy kövesd
2015. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában nem hagyom magam, de épp nem siettem.De az zavaró , hogy tegez és utasít.Igazából szeretnék ilyenkor kicsit vitatkozni, de még nem tudom hogy.Meg úgy érzem ,hogy hülyét csinálnék magamból.Pl itt rögtön kezdhettem volna azzal ,hogy mi köze hozzá , hogy van-e nálam kártya ,miután megkérdeztem , hogy ismerjük-e agymást vagy miért tegez.De egyszer berágok és tényleg megcsinálom. Majd megmondom neki , hogy a pokolba vezető út is hitelkártyával(akarom mondani jó szándékkal) van kikövezve.
2015. aug. 19. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

azt ne feledd, hogy neki ez a munkája, ezt kapta utasításba a főnökétől

míg neked elég lenne annyit mondani, hogy nem, nem érek rá, van, tök mindegy, hogy most az igazad mondod, vagy hazudsz, vagy csak szó nélkül elsétálsz mellette, ilyen egyszerű

2015. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van.Tényleg ez a leglogikusabb.
2015. aug. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!