Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tescoban dolgozó, pénztáros...

Tescoban dolgozó, pénztáros személyek, írnátok nekem jó tanácsokat, amikre nagyon figyeljek oda az első napomon?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első munkanapom a Tescoban, mint pénztáros.. Nagyon félek, annyi rosszat hallottam már. Voltam bent háromszor gyakorolni. Pl amit nem értek, hogy működnek a cafeteria kártyák? Barmilyen jo tanácsot szivesen fogadok!

2015. jún. 30. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm dolgozott ott, és mindig hiánya volt, pénz hiány. És még maga sem értette. Szóval, a pénzre nagyon figyelj, mert ki kell fizetned.
2015. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pénzt inkább mindig kétszer számold meg!

És bár nem vagyok pénztáros, de szerintem az annnnnnyira zavaró és szánalmas, amikor két pénztáros odaordibálva egymásnak beszélik meg az életük kicsi részleteit, vagy a szuper jó poénjaikat... Erre a szünet való (szerintem), csakúgy, mint más munkahelyen!!!

2015. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jótanács: MENEKÜLJ!!
2015. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem Tescóban voltam pénztáros, és a Tescóban viszonylag el van határolva a pénztár a vásárlóktól, de azért leírom:

-vásárlót ne engedj túl közel a pénztárhoz!

-ha van olyan vásárló, aki odaad egy bankót, mégis visszakéri stb., arra nagyon ügyelj oda, mert szeretnek így trükközni, hogy eljátssza a bénát, aztán lehet, a 2. alkalommal kisebb címletet ad, és te azt hiszed, az előző bankót adta oda

-ügyelj rá, hogy legyen váltópénz (igen, meg kell kérdezni, nincs-e aprója, még akkor is, ha pár agyhalott ezen felháborodik)

-gondosan számold át a pénzt

2015. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A cafetira egyszerű, mágnescsíkos, így a kártyát lehúzod, kiválasztod hogy cafetéria majd kiad opciókat. Megkérdezed a vásárlót, hogy mi kell (ajándék, étkezési stb) és akkor kiválasztod, zöld gomb és ennyi.

Nem vészes, a telefontöltésnél kell figyelni még nagyon.

2015. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!