Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem rohadt tapintatlanság...

Nem rohadt tapintatlanság megkérdezni valakitől hogy "volt e már barátod/nőd"?

Figyelt kérdés
Már így 20 fölött kérdem. Eleve rohadt kínos ha azt kell mondani hogy nem, mert akkor egy tök nagy lúzernek tűnsz aki senkinek nem kell. Ráadásul én meleg vagyok, és nem szoktam mindenkinek az orrára kötni, így még kellemetlenebb a kérdés.
2016. febr. 11. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem az. Amúgy meg megmondod hogy volt, és téma le van zárva.
2016. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Ha ez tapintatlanság, akkor a szüzesség téma mi az?

Nagyon nem az, ha egyszer nem volt nőd/pasid akkor miért kell titkolni? Tőlem is ha megkérdik mindig azt mondom, volt de nem számít annak, szóval nem és téma befejezve..

2016. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem de! Ha valakit nem ismersz annyira az milyen jogon (és egyáltalán mért) turkál a múltadban??
2016. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne? Semmi kínos nincs azon sem ha nem volt, millió oka lehet rá egy embernek, ettől senki nem lesz lúzer.
2016. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kérdezi ezt meg?
2016. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ,én úgy vagyok ezekkel a "tapintatlan kérdésekkel", hogy vannak olyan kérdések mások részéről, aminek nem mindig örülök per pillanat, de aztán mindig belegondolok, hogy valójában ezek a "tapintatlan kérdések" csak segítenek abban ,hogy megtanuljam kezelni a kellemetlen helyzeteket.


No és ha valamilyen területen már megtanultam a helyzet kezelést, akkor azon a területen már nincs is "tapintatlan kérdés".

Szerintem ne is azt nézd, hogy mi a "tapintatlanság", hanem tanuld kezelni a helyzeteket.

2016. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

-Volt már barátnőd?

-Anyukáddal járok.


-Volt már barátnőd?

-Igen, van párom.


-Volt már barátnőd?

-Műpunci számít?


-Volt már barátnőd?

-Nem vagy az esetem, ne teperj! (akkor is, ha pasi)



-Volt már barátnőd?

-Hallottad, hogy a brit tudósok legújabb kutatása szerint, ezt a kérdést minden nőtlen 20-25 év közöttinek naponta 70× teszik fel?



-Volt már barátnőd?

-Fogadalmat tettem, hogy 30 éves koromig, csak egyéjszakásokba megyek bele.

2016. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Válaszold azt, hogy komoly kapcsolatod még nem volt.
2016. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!