Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utalják Sarka Katát az...

Miért utalják Sarka Katát az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom sokan szeretik is, de akik utálják miért?

2016. febr. 12. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem utálom, nem is szeretem. Nem is foglalkozom vele.

Nem tudom, hogy lehet valakit utálni, akit nem is ismer az ember. És ha nem szimpatikus nekik, akkor minek foglalkoznak vele.

Sok ismert embert utálnak, gondolom, irigységből, meg ezzel űzik el az időt az unatkozó, állandóan a neten veszekedő emberek.

2016. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Youtubon van egy rejtett kamerás videó róla...ahogy a volt barátjával "vitatkozik" és ott amik kiderülnek unszimpátiát vált ki belőlem. Nem foglalkozom vele, de ha megemlítik, ahogy most Te is tetted, az jut eszembe, hogy 1 büdös qurva. :-)
2016. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem inkább nő utálhatják jobban, hogy olyan csajok korunk celebjei, akiket már 15-16 évesen hajtós lányként ismert környezetük. Sarka Kata is ilyen, bár azért nem a csont hülyék közé tartozik, mert jól menedzselte magát. De nyilván ma már nem büszke pl. egykori kisgengszter palijaira.
2016. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Mert egy p*cs férje és aki egy p*cs férje az egy p*cs.
2016. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert több f aszt fogott, mint ajtókilincset. Majd biztosan egy két éves OKJ-s képzéssel jutott idáig. :D Ne röhögtess már!
2016. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem utálom, mert nem ismerem. Csak irritál, hogy akármennyire nem érdekel, nem tudom kikerülni, mindenhol bele kell futnom a nevébe.

Ennek ellenére évek alatt nem tudtam meg, hogy mitől olyan nagy szám. Kiemelkedően nem szép vagy csinos - annyi pénzből akármelyik tyúkból legalább ilyen nőt lehet csinálni. A nyilvánvalón kívül mihez ért? Miért kéne elismernem? Nem tett le semmi érdemit az asztalra.

Na az ilyen értéktelen emberek sztárolása egy elég komoly probléma...

2016. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Mert szép, fiatal, gazdag, szép családja van. Ebből a 4 dologból csak maximum kettő van meg az átlagembernek, ezért a nagy gyűlölködés.


Lehordják minden prostituáltnak, holott férjes asszony, családanya. Ráadásul nagyon fiatalon ment férjhez, az őt gyűlölők holtbiztosan több ilyen-olyan együttjárással, kalanddal, szexpartnerrel "dicsekedhetnek", mint ő. Emiatt jó gyűlölni, saját kudarcaikat ki lehet rá vetíteni.

2016. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!