Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek hogy...

Ti is észrevettétek hogy utálják egymás az emberek az utcán, a tömegközlekedésen, a váróteremben, mindenhol?

Figyelt kérdés

Vagy a metrón, tömegközlekedésen is jól látszódik. Utálva, tekintünk egymásra (vannak kivételek ritkán).

Nektek mi volt a legutolsó ilyen atrocitás?


Nekem tegnap történt egy ilyen történet egy ismeretlen emberrel: vettem 100 Ftért egy kávét az automatából a munkahelyen, és nem láttam hogy már volt benne egy pohár kávé, csak mivel nem volt a gép közelében senki, tök kihalt volt a folyosó, bedobtam a pénzt és megnyomtam a gombot. Ekkor odaviharzott egy idősebb férfi és leharapta a fejem, hogy tönkretettem a kávéját, szégyelljem magam. AZtán kitépte a kezemből a kávét, amit magamnak vettem, és úgy nézett rám mielőtt elviharzott volna, mint akit a legmélyebben megvet. Persze én megértem, de egy 100Ft-os kávén így kiakadni.. : (



2015. ápr. 9. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1: nem volt jogos, h kiakadt, velem is volt mar ilyen, h nem allt ott senki es a semmibol ramtamadt egy no, hogy h kepzelem,,,blablabla,....

2. tenyleg utaljak egymast az emberek barhol , metron, buszon, boltban...stb. otthon. kulfoldon ez nem jellemzo

2015. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát ez valami hibant ember volt!

Amúgy meg minek hagyja benne a kávét az idióta, legalább feltette volna a tetejére ha sürgős dolga akadt... és neked is látni kellet volna hogy van benne egy kávé és megiszod :D



Ez nem feltétlenül utálat inkább düh, ( én általában nyugodtan ember vagyok nem szeretek rohanni az utcán is elég low tempóban haladok és van úgy hogy megkérdem a haverom minek rohanunk erre ő én nem szeretek lassan menni, én meg akkor menj egyedül... és kitalálhatjátok hogy lelassít)


na mindegy nagyvárosban előfordul az ilyen mert mindenki rohan ideges, frusztrált stb.

kisebb városokban nem nagyon

2015. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"Mi magyarok" ilyenek vagyunk, voltunk és leszünk. Alapból utáljuk a másikat, dehogy miért, azt szerintem kevesen tudják értelmesen, valós okkal meghatározni, és mégis élvezzük, hiába is duzzogunk emiatt.

Sebaj, "Mi magyarok" ilyenek vagyunk, voltunk és leszünk.

2015. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
En is utalom az embereket. Ugy altalanossagban, persze nem vagyok csak ugy bunko az emberekkel, de alapvetoen nem szeretem oket. Azt, hogy mi az oka azt nem tudom.
2015. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont most írtad le, hogy miért utálják egymást az emberek. Tele bolondokkal, bunkókkal, ordibálnak egymással szinte ok nélkül. Ok én csaj vagyok, bennem ilyenkor szokott lenni egy kis félsz is, már nem tudhatni ki mire képes...
2015. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Dolgozz le egyetlen évet kereskedelemben és te is megutálod a fajtád összes tagját.
2015. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok, 25 éves. Minap úgy mentem dolgozni, hogy a fenébe is, kedves leszek mindenkihez. Erre tessék, hiába való, mert amilyen bunkók, engem is lehúznak, megbántanak ilyen kicsinyes dolgokkal, kinéznek a villamoson a hasonló korú lányok, nem tudom miért, pediog egy csomó kedvesség van bennem. De úgy érzem tök hiábavaló minden, és néha már megint a Frontin-on gondolkozok. Érzelemmentessé tesz és segít elviselni..
2015. ápr. 9. 22:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok barom miatt ne térj vissza a frontinra ha már elhagytad. Én is elég érzékeny vagyok, néha már 2x is meggondolom, hogy kimozduljak e ha nem muszáj főleg ha tömegközlekednem kell :-\ de sokszor futok mosolygós kedves emberekbe és feldobja az egész napom :-) igazából nem kéne felvenni, meg foglalkozni velük, de néha én is sokat agyalok egy ilyen után.
2015. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelenek.
2015. ápr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ki életképtelen? Aki nem bunkó és érzékeny a külső ingerekre tehát nem passzív e tekintetben?
2015. ápr. 10. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!